Kalıcı Çözüm için Meksika Biber Hapı

Bir obezden onu zorlamayacak bir şeye hayatı boyunca haftada yalnızca bir gün uymasını beklemenin fazla olmadığını düşünüyoruz. Ayrıca deneyimlerimiz de bunun işe yaradığını gösteriyor.Üstelik bu önlemler alındığı takdirde, Biber hapı  diyeti daha etkili hale gelecektir. Adeta bir silah daha kazanacak, kilo verdirmek ve bunun korunmasını sağlamak için küçük ama belirleyici bir koz elde edeceksiniz. Acı biber hapı diyeti ile 5, 10, 20 hatta 30 kg veren birçok hastamızdan edindiğimiz izlenim ve deneyimlere göre, obezler dört aşamalı bu programla kısa sürede onları zayıflatacak besinleri iyice tanıyor ve kendi diyet ritimlerini oluşturup hayatları boyunca bunu sürdürmekte zorluk çekmiyorlar.Planın ilk evresi olan saf protein döneminde diğer iki ana bosin maddesini içermeyen proteinli yiyeceklerin seçilmesiyle bu yaşamsal gıdaların gücünü keşfediyorlar.

Bu noktadan itibaren, artık tek yapmaları gereken, yiyecekleri zayıflatıcı bir silah gibi kullanmayı öğrenmek ve hayatları boyunca bundan yararlanmak.Alternatif proteinler rejimi süresince de, sebze tüketmeye başladıkça kilo vermenin yavaşladığını ama bu vazgeçilmez besinin zayıflamayı engellemediğini, kilolu bir vücudun asıl düşmanının onlar olmadığını görüyorlar.Kilo korumayı hedefleyen güçlendirme dönemine geçildiğindeyse, meyve, peynir, ekmek, bazı nişastalı besinler gibi gerekli bazı başka gıdaların tadını çıkarıyor, hatta iki “ödül” yemeğiyle de hiçbir suçluluk hissetmeden, yemeklerden daha çok zevk alabilecekleri şekilde beslenme olanağı buluyorlar. Böyle yapmakla, zihinlerinde besinleri değer sırasına koyarak daha iyi smıflandırabiliyorlar.

Sonuç olarak, Biber tableti diyeti’nden öğrendikleriniz sayesinde besinleri birbirinden ayırt etmeyi ve değer sırasına göre derecelendirmeyi, bunların bedeninize yapacağı etkileri bilirsiniz. Böylece hem önlemlerinizi alır, hem de kilonuzu gerçekten sabitler, verdiğiniz kiloyu bir daha almamak üzere vermiş olursunuz.

 

Etiketler: , , ,

Yorum yapın