Kalori Saymaya Biber Kapsülü ile Son

Kalori saymaya biber kapsülü ile sonBiber hapı diyet programımızda kalori saymak, yağ yüzdelerini, karbonhidratları ve proteinleri hesaplamak ve hatta porsiyon miktarıyla ilgili kuralları hatırlamak zorunda değilsiniz. İşte bu özellikler biber hapı diyetimizi diğerlerinden kesin bir çizgiyle ayırmaktadır. Bizim tek endişemiz biber hapı ile diyet yapanların iyi karbonhidrat ve iyi yağ yiyip yemedikleridir. Bu konu bir kez rayına oturdu mu, porsiyonlar veya yüzde hesapları zaten kendi kendine yoluna girer. Doğru karbonhidrat ve doğru yağları seçerseniz, acı biber hapı ile sürekli aç gezmek zorunda kalmazsınız.

Diyetimizin, programa uyan kimselerin egzersiz alışkanlıklarından bağımsız olarak başarılı olabilmesi kararını almıştık. Egzersizin ve biber kapsülü’ nün vücut metabolizmasını artırdığı ve böylece diyeti daha da etkili bir hâle getirdiği şüphe götürmez bir gerçektir. Diğer taraftan kalp sağlığıyla ilgili planlamalarda, egzersiz ve biber hapı en önemli bölümlerden birisini oluşturur. Yine de biber hapı diyeti’ nin işe yarayıp yaramaması egzersize bağlı değildir. Eğer düzenli olarak egzersiz yapıyorsanız daha hızlı kilo verirsiniz. Ama program, böyle bir alışkanlığınız olmasa dahi kilo verdirmek üzere tasarlanmıştır.

Gerçek bilimin rehberliğinde popüler bilimin değil, çünkü bu günlerde beslenmeyle ilgili konularda popüler bilimin kuralları izliyor esneklik ve sağduyu biber kapsülü diyeti’ nin iki temel prensibi olmuştur. Umarız ofis ve hastane ortamlarında sürekli karşılaştığımız obeziteye karşı mücadele veren birçok insan için, işe yarayan ve uygulanabilir bir çözüm ortaya koymuşuzdur. Biz, diyetin birçok insanın işine yarayacağını biliyorduk. Ama program denenmeden kesin olarak bir şey söylememiz de mümkün değildi.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın