Kalorinin Vücutta Birikme Şekli: Yağ!

Kalorinin vücutta birikme şekli tektir. Yağ. Yani hareketle ve egzersizle harcayamadığmız ve vücudunuzda bu şekilde biriken şekerin kalorisi yağ şeklinde vücudunuzda depolanacaktır. Özellikle de erkeklerde göbek ve bayanlarda basen kısmında. Farkında olmadan, sinsi bir şekilde, bu depo yağlardan kopan parçalar ara ara kan dolaşımına karışacak, damarlarınızın etrafında birikerek atheroskleroz yani damar daralmasına ve buna bağlı gelişen pek çok hastalığa yol açacaktır. Diğer tarafta gene bu yağlar, doku ve hücrelerinizde birikerek organ yağlanmasına neden olacak ve onlann çalışmasını dumura uğratacaktır. Sonuç; hastalık ve daha hızlı yaşlanmadır. Biber Hapı zayıflama kapsülü vücudunuzda biriken yağları damarları tıkamayacak şekilde eriterek idrar, terleme ve dışkı yoluyla vücuttan atmanızı sağlar.

Bu nedenle yağ fazlası kadar, şeker fazlasının tüketimi de size yağ şeklinde dönerek sizi hastalık ve hızlı yaşlanmayla karşı karşıya bırakacaktır. Şeker konusunda da acı Meksika biberi hapı etki göstermektedir. Kandaki şekeri kilo almanıza neden olacak yağ şekline dönmeden önce vücuttan atmanıza yardımcı olur.

İşte yukarıda anlattığım bu nedenlerden dolayı, yani kandaki şeker fazlasının yağa dönüşerek damar ve dokularınızı yağlandırmasından dolayı kan şekerinin kontrol altında tutulması şarttır. Biber Hapı zayıflatıcı zayıflarken bu dengeyi sağlamanıza da yardımcı olur.  Kandaki şekerin fazlası yağa dönüşerek damar ve doku yağlanması yapmakla da yetinmez. Şekerden oluşan yağ hücrelerde oksijenle yakılarak toksik radikal yani iltihap yapıcı madde oluşturur. Sonuç, kandaki ve hücrelerdeki iltihap yapıcı maddelerin artışıdır. Detoks değil tam tersi bir durum anlayacağınız.

Bu toksik radikal, önceki yayınlarımda da bu yayınımda da sık olarak değindiğim üzere, hücre etrafında birikerek hücreleri yaralandırır veya öldürür. Sonuç hızlı yaşlanmadır. Yada hücrelerin içine girerek hücre genetiğini değiştirirler. Sonuç, kanser olabilir. Yada bu toksik radikaller şekere dönüşerek kan şekerini artırabilir ve Diyabet’e neden olabilirler. Yada alerjik maddeye dönüşerek alerjiye veya eklemlerde birikerek romatizmalı artrit yani eklem iltihaplanmasına veya mide ve bağırsak mukozasındaki tahribata bağlı olarak gastrit ve ülser sorunlarına neden olabilirler.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın