Kilo Alımına Neden Olan Faktörler

Kilo alımına sebep olan vücutta toksik maddelerden kurtulmanın yolu biber kapsülleridir. Meksika biber hapları ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz. İstediğiniz fiziğe kısa sürede biber hapı ile gelebilirsiniz.Bu seviyelerdeki herhangi bir düşüş yalnızca gönüllü olarak yapmayı istediğimiz egzersiz miktarını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda farkında bile olmadığımız farkındalıksız hareketlerimizi de yavaşlatırlar.

Yapılan araştırmalara göre en yararlı ve piyasadaki en popüler hap biber hapı olarak kayıtlara geçmiştir. Bu nedenle biber haplarını güvenle kullanabilirsiniz. Kısa zaman zarfında istenilen fiziğe kavuşulabilinir.

Biber kapsülleri, vücudumuzun gıdalardan besin alma yollarına müdahale eder, çok değerli besinlerin bir kısmını alarak, diğer temel zararlı besinlerin üretimine engel olur ve vücudun besinleri boşaltma hızını artırırlar.

Cıva, kurşun ve kadmiyum gibi ağır metaller, daha önce güvenli olduğu düşünülen az seviyelerde dahi obeziteyle ilişkilidir. Harvard School of Public Health’in 21 Ekim 1995 tarihinde science news dergisinde yayınladığı bir araştırmaya göre, kemiklerinde en yüksek kurşun miktarına sahip olan çocuklar en çok kilo alanlar olmuştu ve bunların yüzde 50’si yüksek kan şekerinden muzdaripti. Daha önce, MSG gibi sık kullanılan aroma artırıcıların kilo alımına ne şekillerde katkı sağladığından söz etmiştik.

Aromayı artırmak işlenmiş gıda endüstrisi için özellikle önemlidir, çünkü işlemler sırasında gıda değerli besinlerinin yanında aromasını da kaybeder. Düşük kalitede gıdanın iyi tat vermesi ya da en azından beyni lezzetli olduğuna ikna etmesi için MSG ve diğer aroma artırıcılar eklenir. “vay canına! bu harika. biraz daha istiyorum.” Ancak aroma artırıcılar excito toksin sınıfına girerler ve excitotoksinler, beyin hücrelerine zarar verip kilo alımına sebep olarak vücutta ciddi bir toksik etki bırakırlar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın