Kilo Alma Endişesine Biber Hapı ile Son!

Hayatta kalabilmek için her varlığın kendine özgü bir yöntemi vardır. Biz insanlar, insani bir ortamda ayakta kalacak şekilde geliştirilmişizdir. Davranış eğitmenlerimize doğal olarak ve kendiliğinden kulak verecek olursak, hayatta kalma şansımızı geliştiririz ve ödülümüz de zevk denilen o doyurucu duygu olur. Susuzluk çektiğimiz ve ardından bir şeyler içtiğimiz zaman ya da hücrelerimiz yakıtsız kalıp bir şeyler yediğimiz zaman zevk duymamızın nedeni budur. Hayatta kalmayı kolaylaştıran her şey zevke neden olurken, engel oluşturan her şey tam aksi sonucu doğurur.Sadece yaşamak için yemeyiz,yediklerimizden zevk almak da önemlidir.Fakat yemeklerden fazla zevk alma isteği kiloları beraberinde getirir.Yediklerinizden hem zevk alıp hem de dilediğiniz gibi yemek istiyorsanız Acı biber form hapı kullanmanız gerekir.Biber hapı kullanan kadınlar istediklerini istedikleri zaman yemenin tadını çıkartıyorlar.Eğer sizde bu  kafileye dahil olmak istiyorsanız en kısa zamanda Biber kapsülü edinip kullanmanız gerekir.Yaptığımız her şeyi ya zevk almak ya da zevkin yokluğundan kaçınmak için yaparız.

Ama hepsi bundan ibaret değil; daha şaşırtıcı hatta daha hayati bilgiler sırada. Bu yüzden, lütfen beni izlemeye devam edin; çünkü bu bilgiler, hayatınızı daha iyi yönetmenizi kolaylaştıracaklar. Bu hoş zevk duygusunun ardında, görünmez bir ortak gibi, yolunu dokuyan, çok daha hayati bir gıda daha var. Zevkin yanında, beynin nörolojik patikalarına süzülür; zevk burada hoş bir duyguya dönüşürken, diğeri, hayat gücümüzü yayan o çarpan kalbe ulaşana dek yolculuğunu sürdürür. Bu gizli yolcunun temel bir rolü vardır: Hayatın kalbine ulaşmak, onu güçlendirecek ve hayat gücümüzü yaymaya devam etmesini sağlayacak enerjiyle doldurmak.

Özetlemek gerekirse, hayatın çarpan kalbi, yaşama isteğimizi ve ihtiyacımızı pompalar. Üretilen hayat gücü, kendini, zevki arayıp bulan ve toplayan faaliyet ve davranışlarda ifade eder. Ve bu zevk duygusunun eşliğinde, kalbin çarpmaya devam etmesini sağlayacak özel bir “gıda” kalbe döner. Aslında bu, canlılarda sık sık gördüğümüz gibi bir geri bildirim halkasıdır; fakat hayatı kontrol eden hiyerarşinin en üst sırasında yer alır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın