Kilo Almayı Engellemek için..

kilo almayı engellemek içinMasa başında oturarak çalışmak zoruna kalan kişilerin biber hapı kullanmaları uygun olabilir. Oturduğunuz yerden yağları yakmaya yardımcı kapsül biber ile sağlıklı bir fiziğe kavuşabilirsiniz. İstediğiniz sonuca kısa zamanda ulaşabilmek için mutlaka biber hapları kullanılmalıdır.

Artık, bu iki ülkede oturanların dörtte biri obezdir. Şahıslar kilo almayı sürdürürlerse, işleri gerçekten zor görünüyor. Lakin bir an önce biber kapsülleri kullanırlırsa bu riskten kurtulmuş olurlar. Sadece bir azınlık dışında, yakınları kendilerini “vücut şekillerine” göre adlandıracakları amerikalının durumuna gelecekler. Asya, pasifik, afrika, avrupa’ dan sonra sıra amerika’ya bir göz atmaya geldi. Salgının doğduğu yere değil, ama amerika kıtasına ve buna güneyden başlayarak.

Mucizenin olmadığı yerden avustralyalı paul zimmet’ in sözlerini doğrular şekilde güney amerika bölgesinin tamamı buna maruz kalmıştır. Uzun yıllar sağlıklı olmak için iyi beslenin ve biber hapı kullanın. Biber hapı içerisinde bulunan antioksdanlar kısa sürede zayıflamanızı sağlayacaktır.

Örneğin brezilya’ da on yıl içinde obez ya da aşırı kilolu nüfus sayısındaki artış oranı % 31 olarak görülmektedir. Rio’ nun gelişmiş mahallelerinde olduğu kadar sao paulo’ nun favelalarında (kenar mahallelerinde) de aynı derecede güçlü bir etkilenim söz konusudur.

Aynı devrede kolombiya’da da %43′ lük bir artış saptanmıştır. Perulu, şilili ve meksikalı çocukların dörtte biri aynı hastalığın kurbanıdır. Açıkça, kuzeyin ötesinde kanada tarafında istatistikler de aynı şekilde çok etkileyici belirtiler ortaya koymaktadırlar. 2004′ te kanadalılar genelinde yapılan sağlıkla ilgili bir ankete göre, nüfusun %23′ ü obezdir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın