Kilo Almayı Önlemek için Biber Hapı

kilo almayı önlemek için biber hapıDaha fazla kalori ve yağ yakmak için biber hapı uygun bir yöntemdir. Biber hapı diyetinize keyif getirebilir. En büyük özelliğide diyetsiz zayıflamayı başarmasıdır. Biber hapı bu özelliği ile piyasada en çok satılan zayıflama hapları arasındadır. Zayıflamaya yardımcı biber hapı ve doğru beslenme ile sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Yerinden oynamış olan apana vata da bel bölgesine ama çekmiş ve vata’ nın dengesini kaybetmesine yol açarak bedenin o bölgesinde denge sağlamayı zorlaştırmıştı. Hal’ in ağnlannın daha sık ve şiddetli olmasının nedeni buydu. Triguna’ya göre hal bir pitta kişisiydi, fakat şimdi uzun süreli vata artışı nedeniyle bir vata pitta vikritisine (dengesi bozulmuş beden tipine) sahipti.

Bütün bunlann çözümü ise önce bedenin arka tarafındaki adalelerde birikmiş olan toksinleri gidermek için pançakarma tedavisi görmesi, ardından da düzenli bir program içinde vata’ yı sakinleştirici, biber kapsülleri kullanımı, beslenme, uzun süreli dinlenme, düzenli uyku alışkanbklan ve günlük susam yağı masajı uygulanmasıydı.

Kendisine aynı zamanda kendi durumu için biber hapları ile birlikte ayun veda tarafından önerilen bazı otlar da verildi. Hal, triguna’ nın bütün öğütlerine uydu. Ve biber kapsüllerini kullanmaya başladı. Klinikte pançakarma tedavisinin bittiği gün kronik ağnsının kaybolduğunu sevinçle farketti. Sonraki aylarda spazmlar daha az sıklıkta tekrar etti. Vata sakinleştirici programa devam etti ve iki kez daha Pançakarma tedavisi oldu. Bu bir sene önceydi ve o zamandan beri hiç spazm gelmemiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın