Kilo Değerlendirilmesi

kilo değerlendirilmesiZamanlamanın kritik olduğunu hatırlayın. Beş saatlik bir zaman dilimi içinde bir 1120 gram net karbonhidrat servisinden daha fazla ileriye gitmemelisiniz. Aşağıdaki örnek menüde, her bir 1120 gram net karbonhidrat servisi not edilmiştir, iki “serbest” 5 x 5 karbonhidrat servisi vardır. Ben diyetime karbonhidrat ekleyerek nasıl kilo vereceğim?

Yıllarca kilo vermek için kendimizi bazı gıdalara karşı engellemeye çalışırız. Belki kilo veremeyiz ama kontrolünü sağlamak içinde olsa dikkat etmeye çalışırız. İnsanlar yıllarca canının istediğini yememekle kendilerine acı veriyorlar. Aslında her canınızın çektiğini yiyerekte kilolardan kurtulabilirsiniz.

Öncelikle biber kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal zayıflama hapı biber ile diyetsiz sporsuz kilolardan kurtulmak mümkündür. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka meksika biber kapsülleri kullanılmalıdır. Biber hapları ile kolay hazmedilen yemekler tüketirseniz zayıflamanız kolaylaşır.

Sizin metabolizma B özelliğiniz ile, kilonuz tamamen aldığınız kaloriler üzerine temellenmemiştir. O sizin kan şekerinizin uygun düzenlenmesi üzerine temellenmiştir. Adım İki stratejik olarak, kan şekerinizi düzenleyebilecek doğal besinler temelinde düşüketkili karbonhidrat miktarı içermektedir.

Kan şekeriniz çok yukarı veya çok aşağı doğru hareket etmedikçe sizin kilo vermeniz sürecektir. Benim kilo vermem adım iki’ de durmuş gibi görünüyor. Ben adım bir’ e geri dönmek zorunda mıyım? Adım iki’ nin ilk üç gününde, siz kilo vermeyebilirsiniz çünkü karaciğeriniz glikojen ile dolmak için bazı sıvdarı kendisinde tutacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın