Kilo Dengesini Nasıl Koruruz?

Kilo kontrolü kormak vermekten aslında daha önemlidir. Çünkü verilen kiloları tekrar almak fazla uzun sürmez diyet yaparak verilen kilolar kısa süre sonra tekrar 2 katı olarak dönüş yapar pek sağlıklı değildir. Öncelikle diyet sırasında aç kalarak daha sonra açlığı bırakıp yemeye devam etmek kilo almayı hızlandırmaktadır. Bunun yerine daha sağlıklı şekilde zayıflamanın başka bir yolu biber hapı kullanımıdır.

Biber hapını kulandıktan sonra bir ömür kilo almazsınız. Siz istemediğiniz sürece kilolara sizi ele geçiremez ayrıca diyet yiyeceklerine mahkum kalmadan meksika biberleri ile zayıflayacaksınız. İstediğiniz kiloya ulaşmak ne kadar zor olsada biber hapı ile bir o kadar kolaydır.

Zorluk sadece diyet yapıldığı için günlerce aç kalmaya mahkum olduğunuz için ama meksika biber hapları ile diyete gerek kalmadan zayıflayacaksınız. Bunun orjinal biber hapı olmasına özen göstermelisiniz. Antibiyotikler insan fizyolojisinde yapısal ve zararlı değişimlere sebep olabilirler. Kesinlikle obezite tehlikesine karşı önlem almalısınız.

Sally yazardı ve kocası, evlerindeki geniş çamaşır odasını Sally için bir ofise dönüştürmüştü. Aynı odada, doğalgazla ateşlenen bir su ısıtıcısı bulunuyordu. Doğalgaz cihazları, nitrojen diyoksit, karbon monoksit ve az miktarda doğalgaz toksik gazlar yayarlar.

Yeterli havalandırma olmadığında, bu gazlar yoğunlaşır ve zavallı Sally, sabahtan akşama kadar o gazları soluyordu. Boğazı ağrıyor, gözleri kaşınıyor, solunum problemleri yaşıyor, baş ağrıları ve en nihayetinde kronik yorgunlukla mücadele ediyordu. Onlara, gazlı aleti, elektrikli bir su ısıtıcısı ile değiştirmelerini önermişimdir.

Sally’nin en kötü semptomları bir anda hafifledi, ancak hem gazlar hem de kullandığı antibiyotikler nedeniyle, vücudunda ciddi bir hasar vardı. Sally, hasarı geri almak için geliştirilmiş bir beslenme ve besin takviyeleriyle işe koyulduktan sonra, sağlığını geri kazandırmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın