Kilo Kontrolü ve Biber Kapsülü

Kilo kontrolüZayıfladıktan sonra tekrar kilo almamak için mutlaka meksika biber kapsüllerini kullanmalısınız. Acı biber kapsülü telomeraz, telomeri düzenli aralıklarla, kritik derecede kısa hale gelmeden önce, tekrar uzatır.

Diğer bütün genlerimizde olduğu gibi, Telomeraz enziminin kodunu veren dna da bütün hücrelerimizde bulunur, fakat kendisine yalnızca epeyce bir sayıda hücre bölünmesinden sonra gerek duyulduğu için, çoğu hücrede çoğu zaman veya hiç bir zaman ihtiyaç duyulmaz, o nedenle kapatılmış durumdadır.

Sağlıklı zayıflamak için tek tercihimiz biber hapı kullanmak olsun. Biber hapı ile sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Fazlalıklarınızı yakarak kısa sürede forma girebilirsiniz.

Telomeraza gerek duyulmamasının böylesine yaygın oluşu, evrim tarafından kansere karşı savunmamızın önemli bir bileşeni olarak kullanılır, çünkü telomerlerimizin boyu ve yenilenmeleri için mevcut olan bu kısıtlama, hücrelerimizin kendilerini sonsuza kadar kopyalamasına kanserin belirgin işareti engel olur.

Tam gelişmiş bir obezite (bir tek, potansiyel olarak tehlikeli bir mutasyona kansere dönüşmek için genetik bir risk etmenine sahip bir hücrenin aksine) haline gelmek için, beş ila on mutasyonun birikmesi, bunun için de istatistiksel olarak birkaç tur hücre bölünmesi ve seçimi gerekir.

Aşırı kilolara karşı etkili çözüm istiyorsanız hemen vakit kaybetmeden biber haplarını kullanmalısınız. Acı biber kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. İdeal kiloya gelebileceksiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın