Kilo Kontrolünü Sağlamak için Esas Olan..

kilo kontrolünü sağlamak için esas olanKilo vermek ve daha sonra kilo kontrolünü sağlamak için esas olan biber haplarını kullanmaktır. Aynı zamanda biber kapsülleri ile dengeli beslenmektir. Beslenmenize dikkat ettiğiniz taktirde zayıflamayı başarabilirsiniz. Son zamanlarda moda diyetlerden biri olan biber hapları sizleri daha çok şaırtacak.

Bitkisel karışımlar ile yapılan harika bir üründür. Biber haplarının içerisinde bulunan antioksidanlar kanser riskine karşı da koruyucu etki sağlayacaktır. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka sağlıklı tercihler yapın. Obezite ve şişmanlık riskine karşı en etkili zayıflama hapı olduğunu söylemek doğru olur.

Hayatınızdan artık metabolizmayı bozan diyetler çıkartılmalıdır.  Fakat ayurveda bunun aslında kolay olduğunu söyler  yeter ki kendi derin doğanızı dinlemeye başlayın. İster önemli ister basit olsun verdiğiniz her karar için kuantum mekanik bedeniniz bir tek doğru seçenek görür, halbuki zihniniz için birçok seçenek vardır.

Bu karışıklık iç çatışmaya neden olur. Bir sigara tiryakisi, verdiği zararı bildiği halde niçin bir sigaraya daha uzanır? Diğer bir kimse neden aç olmadığı halde ikinci tabak yemeği alır? Bu çatışmalarla uğraşmak boşunadır. Hareketlerimiz, her biri sürekli değişen fazlasıyla çok sayıda işleme dayanır.

Ölümcül virüs ya da bakterilerin üstesinden gelmek, kişilerin kendilerine zarar verici alışkanlıklannın üstesinden gelmeğe çalışmanın yanında çocuk oyuncağı gibi kalın, örneğin hepimizin bildiği gibi, bir çare için heryere başvuran, ilaç, psikiyatri, davranış düzeltimi, ve hatta ameliyatı bile deneyen, yine de başardı olamayan kronik şişman kişiler vardır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın