Kilo ve Biber kapsülü

Kilo vermede etkili Biber kapsülü tamamen bitkisel ve sağlıklı bir şekilde üreyildiği için gönül rahatlı ile kullanabilirsiniz. Sizler için en uygun zayıflama hapı olduğunu diğer zayıflam ahaplarına nazaran daha etkili ve yağları yakmasıyla büyük ilgi toplayan Biber hapı ile başba bir güzelliğe sahip olacaksınız. Bu güne kadar Biber hapı kadar etkili bir hap daha çıkarılmadı kullanın ve farkı kendi gözleirnizle görün Biber hapı kullanıcılarından aldığımız övgüler bizi ciddi anlamda grurlandırdı.

Biber haplarını Kullanırken unutmayınki aç karnına alınması gerektiğini hatırlatalım. Pankreas organı ekzokrin ve endokrin sistemlerden oluşur. Pankreasın toplam ağırlığının (110 g) % 1 kadarını oluşturan adacıklar pankreas içine serpilmiş olarak bulunur. İnsülin salınımmın en güçlü uyarıcısı glukozdur. Glukoz (3 hücrelerine GLUT 2 taşıyıcısı ile insüline bağımlı olmadan girer ve hızla metabolize olur; husule gelen ATP, K+ kanallarını kapatarak hücre depolarizasyonuna neden olur. Bu depolarizasyon Ca2+ kanallarının açılmasına, Ca2+ un hücre içine akışına ve artan sitozolik kalsiyumun insülin içeren granülleri ekzositoz ile hücre membranma çektirerek insülinin hücre dışına salınmasına yol açar.

İnsülin hedef hücrelerinde hücre membranındaki spesifik bir reseptöre bağlanarak eylem gösterir. İnsülin reseptörleri, klasik olarak insüline cevaplı dokular denen karaciğer, yağ dokusu ve kas dokusu hücrelerinde ifadelenir. İnsülin bu klasik insüline cevaplı dokular dışında överler gibi başka organlarda da, IGF1 (insulinlike growth factor1) reseptörlerine bağlanarak eylem gösterebilir. Karaciğer hücresine glukoz girişi insüline bağımlı değildir, ancak insülin karaciğerde glikojenezi stimüle ederek, glikojenolizi ve glukoneogenezi baskılayarak karaciğerden kana glukoz verilmesini azaltır veya durdurur. Biber hapı araştırmaları dikkatli bir şekilde yapılıp insanlara güvenle kullanabileceğini söylemek isteriz.

Biber hapı ile diyet  yapmanıza gerek kalmayacak. İnsülin karaciğer hücresinde sentezini artırarak yağ dokusuna depolanmak üzere trigliseridler gönderir. İnsülin iskelet kası ve kalp kası hücresine, yağ dokusu hücrelerine glukozun girmesini ve metabolize olmasını sağlar insüline duyarlı üzerinden, yukarıya bakınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın