Kilo Verme Aşaması

kilo verme aşamasıSağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak için mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atmalısınız. İstediğiniz verimi alabilmek içib biber hapını, sağlıklı diyetler ile beraber kullanmalısınız. Ara sıra spor yapmakta zayıflamanızı hızlandıracaktır.

Deniz hanım genç bir anne; daha fazla bir şey söylemeden onun içtenliğiyle baş başa bırakıyorum sizleri… Sevgili diyetisyenim, ve en önemlisi yaşamdan arlık zevk alıyorum! İlk başta da dediğim gibi, size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum.

Gerçekten bana çok yardım ettiniz! İyi ki sizinle karşılaşmışız! Gülay hanım aşağıdaki mektubu yazmadan yaklaşık üç yıl önce 78 kilo (158 cm. boy) ile bana başvurduğunda çocukluğundan bu yana fazla kilolu olduğu için pek umutlu değildi.

Ancak programına sadık kalarak ve söylediklerimi harfiyen yerine getirerek ideal kilosuna indi. Daha sonra evlendi ve çocuk sahibi oldu. Bebeği yeteri kadar büyüdükten sonra da tekrar bana gelerek doğum sonrası kilolarından kurtuldu. Vücuttaki yağların sağlıklı olarak yakılması çok önemlidir. Mesela bu konuda biber kapsülleri sizlere yardımcı olacaktır.

Keşke sizi 3 sene önce değil, çok daha önceleri tanısaydım, boş yere hamallık yapıp bunca kiloyu taşımazdım. Yeni yeni genç kızlığa adım attığım 1213 yaşlarında 56 kilo civarındaydım. O yaşlarda bu kilo ciddi anlamda korkutucu bu yüzden dikkat etmekte yarar vardır. Ayrıca biber hapı ile kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın