Kilo Verme Savaşını Siz Kazanın

Şimdiki zamanı kullanmamızın sebebi tek gerçeğin şimdi ve burada olmasındandır; bunun dışındakiler anı veya hayallerdir, yani gerçekKilo verme savaşını siz kazanın değildirler. Ancak şimdi bir karar alıp, şimdi ve burada uygulayabiliriz. Bir hayal gibi görünen zayıflama, biber form hapı ile hayal olmakdan çıkıyor.

Birkaç örnek vermek gerekirse: “Sağlığımı koruyor ve geliştiriyorum, sağlıklı, mutlu ve huzurlu oluyorum!”, “Sağlığımın iplerini kendi elime alıyorum, patron benim!”, “Sağlıklı olmayı seçme iradesine sahibim!”, “Ne ekersem onu biçerim”, “Sebze, meyve, tahıl ve bakliyatla besleniyorum!” gibi…. Sizde zayıflama da ipleri elinize almak istiyorsanız biber hapı desteği almalısınız.

Belli bir durumu bildirirken geniş zamanı (Ben yaşayan bir sevgiyim); geçmişte kötü bir şeyi bitirip iyi bir şeye başladığınızda ise geçmiş zamanı kullanabilirsiniz (Sigaradan kurtuldum, sağlığıma kavuştum). Bu olumlamalara siz içinizden geldiği gibi yenilerini ekleyebileceğiniz gibi, olumlu gelişmeler sağlamak için yaşamınızın her alanında da yeni olumlamalar oluşturabilirsiniz. Obezite ile savaşı kazanmak için biber hapı en büyük destekçiniz olacaktır.

Örnek olarak: “Sevgi dünyasında yaşıyorum”, “Her geçen gün, her yönümle daha iyiye gidiyorum” gibi… Bu kendi yarattığınız olumlamaları daha sonra kartlara yazarak cebinizde veya cüzdanınızda taşımak veya çalışma masası, mutfak, oturma odasının görünür yerlerine koymak ve fırsat buldukça bunları tekrarlamak olumlu düşünce, eylem ve alışkanlıkların gelişmesinde çok büyük katkılar sağlar. Kötü yeme alışkanlıklarından kaynaklanan fazla kilolar‘ ı vermek için biber hapı kullanımı uygun olacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın