Kilo Verme ve Biber Hapı

kilo verme ve biber hapıBiber kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda forma gireceksiniz. Sağlıklı aynı zamanda etkili kapsül biber ile kısa zamanda forma gireceksiniz. Şişman ve çirkin biri olmak istemiyorsanız mutlaka biber kapsüllerini kullanmalısınız. Yetersiz yanmada oluşan polisiklik aromatik hidrokarbon (PAH), analitik ana madde olarak bir kanser yapıcı olan 3.4 benzpyren içerdiğinden dolayı tehlikelidir. Odun kömürü, gaza (ızgara) göre yaklaşık 10 kat daha fazla benzeyen üretir. Piyasaya sunulan et ürünlerinin kg’ ı başına için en çok I /Jg benzpyren’ e izin verilmektedir.

Tahminlere göre dünya üzerinde üretilen gıdaların 962S50′ si yanlış depolama ve bozulma sonucu imha edilmektedir. Uzun nakliyat yolları ve değişen yeme alışkanlıkları sonucu gıdaları koruyucu önlemler gerekmektedir. Korumanın amacı gıdaları zehirleyen organizmaların (bakteriler, küf mantarları, zararlılar) yok edilmesi veya büyümelerinin engellenmesidir.

Bunun için kimyasal maddeler gıdaların kimyasal Yolla saklanması,ve fiziksel işlemler kullanılır. Osmotlk İşlemler Bu işlemlerde zehirli olmayan kimyasallar kullanılır. Bu maddeler, suyu bağlayıcı özellikleriyle mikro organizmaların yaşayabilmesi için gerekli olan suyu çeker. Günümüzde en etkili diyet kesinlikle biber hapı diyetidir.

Burada sofra tuzu ve şeker kullanılır. Gıdaların kimyasal yolla saklanması kurutma işlemleri yiyeceklerin rüzgarda ve güneşte kurutulması, gıdaların dayanıklılığını sağlamada kullanılan en eski yöntemlerden biridir (şarap üzümü. elma) Günümüzde sut, kahve ve çay gibi bol su içeren gıdalar da kurtulabilmektedir.

Modern yöntemler arasında püskürterek kurutma, vakumlayarak kurutma ve dondurarak kurulma sayılabilir. Kurutma sonrasında kalan su oranı %814 düzeyindedir. Kurutma işleminde ne kadar tutumlu davranılırsa işlem sonunda hayatta mikro organizmaların kalması o kadar kolay olur. Hayatta kalan bakteriler, kurutulmuş ürünün hazırlanmasından sonra yeniden üreyebilir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın