Kilo Verme ve Sağlıklı Zayıflama

kilo vermeHer zaman sıkıntı yaratan fazla kilolarımıza tek çözüm yolu meksika biber kapsülleridir. Acı biber hapı sayesinde istediğiniz kiloya kavuşacaksınız. Kilo derdine sadece biber kapsülleri ile son vereceksiniz. Acı biber kapsülleri sayesinde bölgesel yerlerinizden de kurtulacaksınız.

Kırmızı biber kapsülleri ile spor yapmadan sıkılaşın ve kısa zamanda forma girin. Onların kullandığı genel bir ifade: “ilerlemeden önce her şeyi anlamak istiyorum” cümlesidir ve bu aslında şu anlama gelmektedir: “Bir risk almıyor olduğum yanlış anlamadığım başarısız olmayacağım ya da sorumlu tutulmayacağım konusunda %100 güvence istiyorum.” Bu tedirginlik, düşük özdeger ve güven eksikliği endişeleri daha alttaki çakralar ile ilişkilidir.

Bu kişiler bireyler olarak genellikle kendilerini daha derin bir şeye adamadan önce tatminkâr bir şekilde yanıtlanması gereken uzun bir soru listesine sahiptir. Bunların çoğu, “Eğer bu böyleyse…” şeklinde başlayan o kadar soyut sorulardır ki herhangi bir garanti verilmesi mümkün değildir ve bu da endişe ye huzursuzluğu daha fazla artırır.

Son zamanlarda hızla artan kabızlık problemlerinede en iyi yöntem kesinlikle biber haplarıdır. Sindirimi kolaylaştırarak zayılamanıza yardımcı olacaktır. Mutlaka kullanıp faydalarından yararlanmalısınız.

Onların güvenini kazanmak için yalan söylemek dışında durumu yeniden dengeleyen tek yanıt, “Sizin iradeniz” konusundaki izlenimlerine farklı bir perspektif sunan ve onlann duygu ve düşüncelerinin sempati ile karşılanacağına ilişkin güvence veren sevgidir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın