Kilo Verme Yöntemleri

kilo vermeBiber kapsüllerinin kullanım şekillerine uyarak kullanmaya özen gösterin. Kafanıza göre uygularsanız tam anlamıyla işe yaramaz. Mutlaka doğru kullanılmalıdır. Forma girmek için mutlaka meksika biber kapsülleri tercih edilmelidir. Acı biber kapsülleri ile sağlıklı bir bedene sahip olabilirsiniz.

Son zamanlarda hızla yayılan kilolara sadece acı bibe rkapsülleri yardımcı olabilir. Günde üç ila altı kapsül kullanın, ama yüksek kan basıncınız ya da vücudunuzda su toplaması olursa, dikkatli olun.

Bu yan etkileri izlemelisiniz, ama düşük kan basıncı ve sersemlik hali şeklinde kendini gösteren adrenal tükenmişliği olanlarda işe yarayan tam da bu olabilir. Doz günde 900 mg’dır. Zayıflamaya destek acı biber hapı ile hedef belirleyin. Hedeflere ulaşmak için istediğiniz kiloya inanmanız gerekir.

Rhodiola adaptojcn bitkiler dünyasının bu nispeten yeni üyesi kutup kökü adını alır. Birkaç yan etkisi vardır ve enerjiyi biraz yükseltir ve strese direncinizi artırır. Doz, standart yüzde 3 rosavin içeren 100 ila 200 mg’lık tabletlerden günde iki kere almaktır.

Sibirya ginsengi bu Kuzey kutbundan gelen tonik rus kozmonotlar tarafından uzay yolculuğunun stresi altında zihin ve bağışıklık sistemi işlevlerinin güçlendirilmesi amacıyla kullanılırdı. Çin ya da Amerikan ginsengine göre daha az uyarıcıdır ve düzenli kulanımda çok iyi bir bağışıklık ve adrenal bezi toniği olabilir. Doz, standart ekstrelerden günde iki ya da üç kez yaklaşık 200 mg’dır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın