Kilo Vermede Sağlıklı Tercihler

kilo vermede sağlıklı tercihlerBunu onlarca yıldır kimya endüstrisinin adım adım hemen bütün toplumlara, bazen sessizce, bazen zorbaca kabul ettirdiklerinde aramak gerekir. Şimdi vücudun ağzın ve sızılarını ayrıntısıyla görmeden önce, uzun süreli bir su kıtlığı olduğu zaman vücut bununla nasıl yola gider, canlının ölümünü engellemek için nasıl bir program uygulanır ve bu programlar kendini dışa nasıl yansıtır, bunları görelim.

Çünkü sonuçta canlının ölümüne sebep olan en büyük faktörler bunlardır. Eğer biz sağlığımıza kavuşmak istiyorsak bunları da iyi algılamamız gerekir. Sağlıklı aynı zamanda doğru beslenme ve biber hapı ile kolay kilo verilebilir. İstenilen fiziğe gelmek için mutlaka biber kapsülleri

Yoksa vücut ve yaşamın düşmanı ilaçlarla ancak vücudumuza değil ölümümüze yardımcı oluruz.  Beyin Kurumayı önlemek için hangi önlemleri alır? Beyin canlıdaki yüzde yüzlük kurumayı, yani ölümü engellemek için, var olan su rezervlerini en akılcı bir şekilde kullanabilmek için çeşitli tedbirler alır.

Örneğin bunlardan birisi, sindirim yoluyla yiyeceklerin kalın bağırsaktan atılması esnasında, hiçbir damla suyun dışarı çıkmasını engellemek için, beyin bağırsaklara emirler verir. Tabi ki bu insanda çeşitli yaşamsal olayların doğal seyrinde yürümesini engeller.

Örneğin bağırsakların uzun süre vücudun su kıtlığı sorununu çözme mücadelesinde, doğal olarak bağırsak tıkanmalarına ve sonuçta bağırsak kanserine yol açar. Özellikle alternatif endüstri içecekleri yüzünden, sözüm ona refah toplumlarında mide ve bağırsak kanserinin giderek yaygınlaşmasının sebebi budur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın