Kilo Vermeye Yardımcı Besin Destekleri

kilo vermeye yardımcı besin destekleriKilo vermeyi desteklemek amacıyla kullanılan aşağıdaki doğal ürünler yararlı olabilir: Mesela biber kapsüllerinin zayıflamada etkisi oldukça fazladır. İçerisinde asla ve asla kimyasal madde bulunmamaktadır. Kilo vermek için kullanılan bazı bitkisel ürünlerden dahi daha başarılı bir sonuç alabilirsniz.

Konjuge linoleik asit (CLA): Ayçiçeği yağından elde edilir. Vücut hücrelerinde daha az yağ depolanmasını sağlar ve kas kütlesi yağ oranını düzenler. Araştırmalar CLA’ nın birkaç ayda kas kütlesini yüzde 10 artırdığını ve vücut yağlarını yüzde 50 azalttığını göstermiştir.

Günde 1.5003.000 mg alınabilir. Lkarnitin: Protein maddesidir. Yağların, yanması için hücrelerdeki enerji santrallarına taşınmasını sağlar.

Şişman kimselerde genellikle karnitin azdır. Karnitin olmaksızın yağlar erimez, günde 3001.000 mg alınabilir. Krom: Şişmanlarda ve tatlıya düşkün olanlarda genellikle krom eksikliği görülür. Krom eksikliği hücrelerde insülin direncine yol açar.

Düzenli bir şekilde meksika biberleriyle zayıflayacaksınız ve zorluk çekmeden forma gireceksiniz. İstenilen kiloya sağlıklı bir şekilde gelebilirsiniz. Mutlaka doğru adımlar atılmalıdır.  Kilo vermeye yardımcı besin destekleri Yani pankreas durmaksızın insülin salgılar ve insülin de yağları basende depolar.

Krom insülin direncini önler, böylece yağ yıkımı başlar. Günde 200500 mcg alınabilir. Koenzim Q10: Vücutta hücrelerin enerji gereksinimi ATP (adenosin trifosfat) tarafından sağlanır. Koenzim Q10, ATP’ nin üretimi için temel bir maddedir. Günde 3050 mg alınabilir.  Obezite tedavisinde ilaç obezite tedavisi aslında ilaçsız mümkündür.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın