Kilo Vermeyi Kolaylaştırmak için Biber Hapı

Egzersiz ile beraber biber hapı, sağlıklı bir beden ve zihin için şarttır. Sadece yürüyüş için olsa bile dışarı çıkın. Egzersiz ile beraber biberKilo vermeyi kolaylaştırmak için biber hapı form hapı aynı zamanda vücudun kendini iyi hissetme hormonu olan serotonin salgısını hızlandırır. Zihninize nefes aldırmak ve gevşemek için zaman ayırın. Refleksoloji, su üzerinde durma ve t’ai chi, harika stres attırıcı özelliklere sahiptir.

Yeni bir şey denemekten korkmayın. Uyku, pillerinizi şarj etmek için en doğal yoldur. Uyuyamıyorsanız, kedi otu gibi daha doğal bir yöntem deneyin veya yatağa girmeden önce bir bardak papatya çayı için. Düzenli uyku biber hapı diyetlerinde çok önemlidir.

Araştırmalar, depresyonla sinir sistemine gerekli vitaminler ve mineraller‘ in eksikliği arasında bir bağlantı olduğunu göstermiştir. Mineral ve  besin takviyelerini biber hapı ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın. Bir multivitamin ve mineral formülü, önemli besinler açısından eksik kalmamanıza yardımcı olacaktır; bu arada B kompleksi ve magnezyum takviyesi, ruh hâlinizi iyileştirebilir.

Araştırmalar, kantaronun da orta seviyeli depresyona kadar geleneksel antidepresanlara denk ölçüde etkili olduğunu göstermiştir. Ancak başka ilaç kullanmadan önce doktorunuza danışın. Masaj deneyin. Sedir ağacı, limon, portakal çiçeği yağı ve bergamut yağı, moral yükseltici etki yapar.

Bitkisel terapileri izlemek yardımcı olabilir: Hiç nedensiz bir şekilde depresif hissediyorsanız hardal; belli endişe düşünceleri zihninizde tekrar tekrar dönüp duruyorsa beyaz kestane; motivasyonsuz ve içe kapanıksanız yaban gülü; kötümserseniz ve sadece olumsuz sonuçları görüyorsanız karaçalı.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın