Kilolar Yüzünden Strese girmeyin!

kilo yüzünden stresStresli bir yaşantınız varsa ve herşeyi kafanıza takıyorsanız erkenden yaşlanırsınız. Ayrıca ilerde sağlık problemleri yaşarsınız, erken yaşlanmanın ve çökmenin nedeni ya fazla kilolardır yada stresdir. Bazen fazla kilolar yüzünden de strese girilir. Stressiz bir gelcek istiyorsanız biber haplarını kullanmalısınız.

Meksika biber kapsülleri ile huzurlu zayıflayarak stresten uzak dururdunuz. Telomerler genleri dış tehlikelere karşı korur ve doğru konumda organize olmalarını sağlar. Bir hücre her bölündüğünde telomerleri yavaşça büzülür. Çok kısaldığında hücre çalışmayı bırakır. Bu büzülme muhtemelen stresli bir yaşam süren insanların çökmüş görünümlerinin altında yatan nedendir.

Stressiz bir yaşam için ve kilolardan uzak kalmak için biber hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kilo vererek stresten uzak duracaksınız. Kısa sürede zayıflamayı başaracaksınız. İki dönem üst üste amerikan başkanı olanlarda görülen gözle görülür yaşlanma sürecinin de nedenidir. Tartışma hâlâ dna’nın değişmezliği üzerindedir.

Bir bilimsel taraf onun kölesi olduğumuzu diğeri ise çevresel koşulların onu değiştirebileceğini söylüyor. Bir şey kesin: sağlıklı kalmak için genetik mirasımızın uyarılarını dikkate almalı ve buna

Göre karşılık vermeliyiz. Ailenizde yüksek tansiyon varsa, düşük yağ, düşük sodyum diyeti uygulayın; eğer meme kanseri ailenizde yaygınsa kadınlar kırk yaşından sonra kötü huylu kitleleri, onlar yaşamı tehdit etmeden önce yakalayabilmek için düzenli olarak mamografi çektirmelidir. Aile öykümüz yine de kaderimiz olmak zorunda değildir. Sağlığınıza, genetik olasılıklar henüz gelişmeden dikkat etme sizi hastalıklardan koruyabilir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın