Kilolara Veda Etmenin Tam Zamanı

Öncelikle diyet listenizde mutlaka tahıllı yiyecekler bulundurmalısınız. Biber hapı ile destek sağlayarak kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Kilo problemlerine en etkili çözüm biber haplarıdır. Yaşlanma ile savaş konusunda cesaret verici iki şey söylemiştim: Birincisi, ilke olarak, otomobil gibi insan yapısı makinelerle savaşmaktan hiç farklı değildir, ikincisi, laboratuarda yaşamın önemli ölçüde geciktirilebileceğini keşfetmiş bulunuyoruz.

Öncelikle zayıflamak için kendinize göre yiyecek rehberi hazırlayarak diyete başlamalısınız. Sonra acı biber hapları ile kilo vermeyi hızlkandıracaksınız. Bu düzen böyle devam ettiği sürece kilo vermek çok daha rahat sağlanacaktır.

Bununla birlikte, daha sonra, kutlama çığlıklarına yol açan bu olaylardan ikincisinin aslında biyotıp alanında sadece çok kısıtlı bir şekilde işe yarayacağını da izah etmiştim. Şimdi sıkı tutunun, çünkü iyi haberlerden birincisinin de göründüğü kadar basit olmadığını açıklamak üzereyim.

Otomobiller konusunda epeyce ciddi bir düşünce ile başlayayım. Bunun mümkün olduğunu hepimiz biliyor olmamıza karşın, tasarlanmış olduğu yaşın çok üzerine kadar kullanılmakta olan otomobillerin sayısı neden bu kadar azdır? Buna verilecek, biri insan yaşlanması ile kurulan benzerliğe güven uyandırıcı bir şekilde uygun olmayan, diğeri ise gerçekten çok uygun olan, iki cevap vardır.

Uygun olmayan cevap, şudur: Sahipleri, yeni bir otomobil alma seçeneğine sahiptirler. Bunun anlamı, eskimiş ve artık dağılmakta olan bir makineyi ayakta tutmak için çaba ve para harcama olasılığınızın onu ne kadar sevdiğinize bağlı olduğudur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın