Kiloya Bağlı Rahatsızlıklara Biber Kapsülü

Kiloya bağlı rahatsızlıklara biber kapsülüModası geçmiş bilime dayalı tıbbi araştırmalara milyarlarca dolar harcadık. Bu da neden tek bir kronik hastalığın bile sebebini veya tedavisini bulamadığımızı açıklamaktadır.  Bu kronik hastalıklar arasında obezite de yer alır fakat tedavisi biber hapı ile mümkündür.

Başkan Richard Nixon “kansere savaş açtığını” duyurduktan uzun yıllar ve harcanan milyarlarca dolardan sonra, kanser hastalığından kurtulma oranları gözle görülür bir yükselme kaydetmedi.

Henüz gerçekten etkili bir obezite tedavisi geliştirmeyi dahi başaramadık: her dakika bir insan kiloya bağlı rahatsızlıklardan ölmektedir. Kiloya bağlı rahatsızlıkların azaltılmasında en büyük yardımcınız biber kilo verme hapı olacaktır. Bu hastalıkların tedavisinde en önemli unsur olarak kilo almayı engelleyen biber hapı kullanımının olduğu kabul edilmektedir.

Kalp hastalığı vakalarında da durum aynıdır. Cerrahi yollarla yeni suni kalp nakli yapabiliyoruz, ama kalp hastalığını önleyemiyor, tedavi edemiyoruz. Neden mi? Çünkü vücudun kendi kendini iyileştirme sistemlerinin araştırılması ya da hastaların kendi sağlıklarını hücresel seviyede anlamaları ve güçlendirmelerine yardımcı olmak için kaynak sağlanmıyor.

Bu öncelikleri göz önünde bulundurarak kaynakları yeniden değerlendirmek, tıbbın kronik hastalık salgınımızı tersine çevirmede etkili olmak için benimsemesi gereken yaklaşımdır. Bu aşamada kullanılan biber hapı’ nın iyileştirici etkileri daha yoğun görülür.

Sadece semptomları belirlemekle ilgilenen doktorlar hastalarını dinlemezler. Hastalara, birbirlerine benzeyen makine muamelesi yapılır: doktorlar, insanlardan onlara özgü eşsiz bilgiler edinmeye gerek duymazlar. 1993 yılının Aralık ayında, Internal Medicine Nets’ da yayınlanan bir araştırma, hastaların yüzde 70′ inin, hasta semptomlarını anlatmaya başladıktan sadece on sekiz saniye sonra, doktorun hastanın sözünü kesip araya girdiğini tespit etti.

Doktor semptomları bir hastalıkla eşleştirdiği anda, tedaviler ve protokoller uygulanır. Aynı “hastalığı” olan herkes aynı tedaviyi görür. Eğer siz farklı bir tedavi yolu arıyorsanız biber hapı’ nı denemelisiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın