Kimyasalların Zayıflamaya Olumsuz Etkileri

Kilolar yıllarca yakamızı bırakmamakla baraber hastalıklarıda yanında getirmiştir. Bu yüzden bu hastalıklara yakalanmamak için öncelikle beslenme şeklimize daha sonra saçma diyetlerden vazgeçmeye karar vererek biber hapını demeneye başlamalıyız. Biber kapsülleri ile kilo verirken daha dinç hissedeceğiz.

Formda kalmak ve şişmanlıktan kurtulmak için biber kapsülleriniz Yine de kararlılığımı sürdürdüm, çalışma materyallerimden yayılan mürekkep dumanını önlemek için bir gaz maskesi takmaya başladım. Ne yazık ki, maskenin lastikten oluşan kısmı toksik dumanı içeri alıyordu. Maskeyi parçalara ayırdım, lastik kısımları iki gün boyunca suda kaynattım, ardından parçaları tekrar birleştirdim. Böylece maske, gerekli çalışmaları yaptığım süre boyunca etkisini korumaya başlamıştır. Sonra portatif, elektrikli bir fırın ve otuz metrelik bir uzatma kablosu aldım. Kilo vermek için sağlık sorunu yaşamadan zayıflamak istiyorsanız biber hapı önerimizdir.

Fırını bahçeye rüzgar yönünde yerleştirdim ve mürekkep kimyasallarından kurtulmak için okumam gereken tüm materyalleri fırında pişirdim. Tuhaf, ama işe yaradığı görülmüştür. Şimdi en azından hızla artan tıbbi ve bilimsel literatür materyalleriyle baş edebilecek ve onları okuyabilecek duruma gelmiştim. Sağlığımı yeniden kazanıp geliştirmeme yardımcı olabilecek ipuçları arayarak kendimi eğitmeye başladım.

Böylece, hayatımın bugüne kadar süregelen yeni evresine başlamış oldum sorularımın yanıtlarını ararken inanılmaz bilgilerle karşılaştım. Benim gibi kimyasal olarak aşırı hassas olan bir biyokimyagerin yazdığı teknik yayınlar buldum. Ona da hiçbir doktor yardımcı olamamıştı ve hassasiyeti öyle şiddetliydi ki, insan eliyle yapılmış hiçbir kimyasalın bulunmadığı uzak bir bölgeye taşınmak zorunda kalmıştır.

Issız bir kumsalda, ahşap bir barakada yaşamak zorundaydı ve en nihayetinde o da biyokimya alanındaki eğitimi sayesinde, sağlığını geri kazanmasına yardımcı olacak adımlar atmayı başarmıştır. Kilo derdiniz varsa öncelikle yapılması gerekenler sağlıklı bir diyet uygulaması değil biber hapı yardımcı olacaktır. Şişman biri olmak istemiyorsanız sadece biber hapını düzenli kullanmanız gerekmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın