Kırmızı Biber Hapı ile Diyet Keyfi

kırmızı biber hapı ile diyet keyfiKırmızı biber kapsülleri ile diyet yapmak sağlıklı aynı zamanda keyiflidir. Diyet konusunda üstün başarı sağlamak için en verimli sonucu biber kapsüllerinden alabilirsiniz. Acı biber hapı zayıflamada etkili olduğu kadar, toksinlerin dışarı atılmasında, bağırsakların çalışmasnda, sindirim sisteminin düzelmesinde de etki gösterektedir. Aynı zamanda biber hapı metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını kolaylaştıracaktır.

Ve de bir kez daha mevcut tehdidi ciddiye almaksızın mevcut statükoyla yetinmeyi sürdürdüler. Avrupa’ da koruyucu maddelerin içindeki nitrit bileşimlerinden kaynaklanan nitrozaminler ve etin proteinleri bir kumar oyununun ortasındadırlar.

Siyasi bir oyunun. Gerçekten de OMS, bu maddeyi kanser yapan ürünler listesine alınca avrupa komisyonu beşeri beslenme bilim komitesi, kabul edilebilir gündelik dozu devamlı surette belirlememiştir. Açıkçası, gıda sanayi nitritten dilediği miktarda yararlanmakta serbesttir. Spor ve diyet yapamıyorsan biber hapı kullan kısa zamanda forma girmeyi başar. Kilolardan kurtulmak için en verimli sonucu biber kapsüllerinden alabilirsiniz.

Bu, ulusal yasalaştırma bakımından nitrit kullanımı konusunda fazla kısıtlama getiren ülke olan danimarka’ yı öfkelendiren bir durumdur. Zaten danimarka hükümeti, gıda sanayinin koruma ihtiyacının çok üstünde bir doza başvurarak bunu suiistimal ettiğini farkındaydı.

Biraz da, zamanında tarlalarında aşırı dozda böcek ilacı kullanan meksikalı tarımcıların yaptıkları gibi… Altıgen’ de, kolon kanseri gerçek bir sağlık sorunudur. Aslında “Fransa’ da kolon kanserinin geldiği noktaya bakılırsa, yılda 34.000 yeni vaka tahmin edilmektedir.

Vaka sayısı yirmi yılda %40 artmıştır. 2002′ den itibaren maliyetlerdeki artış, hastalığın tedavisini vaka başına 28.000 avroya yükseltmiştir. Bu rakamlar karşısında hükümet şaşırtıcı bir durum sergilemiştir.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın