Kırmızı Biber ve Kullananlardan Yorumlar

Biber hapı ectomorflara ve dışadönük insanlara karşılık gelir. Az uyur, uyanık kalmayı tercih ederler hızlı yürür ve çok konuşurlar. İnce, seyrek ve zayıf saçları vardır; vücutları kurudur. Zihinleri huzursuzdur, duyguları neredeyse sürekli değişir. Zalim ve yıkıcı olabilir, suç işleyebilirler; zekaları istikrarlı değildir. Çabuk arkadaşlık kuramazlar, hafızaları zayıftır. Hava mizacı yüzünden soğuğu ve soğuk şeyleri fazla sevmezler.

Kırmızı biber kapsüşü bu tür insanların hareketleri değişken ve hızlıdır, zihinleri bir düşünceden diğerine aniden geçiş yaptığı için başladıkları cümleleri bitirmeyebilirler. Kıvrak ve gösterişli yürüyüşleri, diyet ve şehvetten tadlar, kokular, şarkı söylemek, dans etmek ve şiddet ne kadar hoşlandıklarının bir belirtisidir. Tatlı, ekşi, acı tadları sever ve su içerken ses çıkartırlar. Aslında epey fazla yemek yerler. Yapıları sağlam olsa da aslında zayıf bünyelidirler ve nispeten kısa bir ömürleri vardır. Konuşurken kekelerler.

Acı biber tableti duyu organlarını iyi kullanır, karşı cins tarafından sevilirler ama az çocukları olur. Rüyalarında dağların, ağaçların üzerinde havada dururlar, hiç bir aracın yardımı olmadan uçtukları rüyalar mutlaka görürler. Saçlarının uçları kırık olur ve rengi de biraz griye çalar. Gözleri yuvarlak ve güzellikten yoksundur, hafif bir grilik ve kuruluk vardır. Uyurken gözleri yarı açıktır. Bu tiptekilerin vücudu ince ve uzundur, dizleri yumru gibi boğumludur. Çıkarttıkları sesler, vücut şekilleri, beden yapıları ve karakterleri köpek, çakal, deve, kükürdü, sıçan ve baykuşa benzer.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın