Kısa Sürede Biber Hapı İnceliği

Biber zayıflama diyeti’ ni tamamladığınızda eski beslenme düzeninize geri dönmenize hiç gerek yoktur. Rejimi sürdürürseniz uzun vadede sağlığınız ve zindeliğiniz açısından çok daha iyi olacaktır. Bu süre içerisinde biber hapı kullanmayı ihmal etmeyin. Belki zamanla porsiyonları biraz büyütebilir veya tatlı bölümünde listelenen küçük şeyleri biraz artırabilirsiniz.

Arada bir veya tatildeyken temel beslenme düzeninizden biraz uzaklaşmanız çok da zararlı olmaz ama vücudunuzun düzenli olarak neye ihtiyacı olduğunu aklınızdan çıkarmamanız önemlidir. İyi olduğunuzda, “hoşlandığınız şeylerin biraz tadını çıkarmanın size iyi geleceğine” kesinlikle inanıyorum.

Kısa sürede biber hapı inceliğiUzun vadede sürekli tablet kullanımını önermemekle birlikte, özellikle giderek azalan dozlarda alındığında takviyelerin yaşam kalitesini artırdığı zamanlar olabileceğini kabul ediyorum. Biber hapı kullanımı sırasında farklı yaşam aşamalarında gereken takviyeleri incelediğimiz kısma bakın. Herkes farklıdır; dolayısıyla uzun vadeli takviye programınız da öyle.

Takviyelerin gerekli olduğuna karar verirseniz, oluşturacağınız takviye programı aylar süren deneme yanılma yönteminin sonucu olacaktır; ta ki siz kendinize uygun düzeni bulana kadar. Her takviyeyi biber form hapı ile beraber kullanmayın. Örneğin, aktif olarak gebe kalmayı planladığınızda, hamileyseniz veya bebeğinizi emziriyorsanız ya da doğurganlık yıllarınızı arkanızda bırakarak menopoza giriyorsanız, bazen zayıflama  programı‘ nızı gözden geçirmeniz gerekecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın