Kısa Vadede Kilo Kaybetmenin Tek Yolu Acı Biber Hapı

Bunu Meksika Biber Hapı ile yapmaktır. Eğer ‘yavaş’ sözcüğü kulağa pek hoş gelmiyorsa, bir kez daha düşünün. Haftada 450-900 gram vererek üç kiloyu bir ay gibi bir süre içinde verebilirsiniz. Daha kısa süre içinde de bu kadar kilo verirsiniz ama o zaman yağ değil su ve zayıf dokulu kasları (yani daha hızlı kalori yakmanız için gereken şeyleri) kaybedersiniz. Hızlı kilo kaybı pek de iyi bir şey değildir çünkü verilen kilolar çok geçmeden geri alınır.  Meksika Biber Hapını kullanırken siz müşterilemize de sabırlı olmanızı en azından size tavsiye edilen kür miktarını bitirmeden vazgeçmeminiz tavsiye ediyoruz. İstikrarlı bir hızla kilo kaybetmek için Meksika biber hapının yanında şunlarıda yapabilirsiniz :

Yediklerinizin sorumluluğunu alın. Yanlış zamanların hangi zamanlar olduğuna karar verin ve aşırı yeme ve yanlış yiyecekler atıştırma dürtünüzle mücadele etmenin yollarını düşünün.

İdeal olarak beslenme düzeninizin %50’sinin karbonhidratlardan (sebze, meyve, esmer pirinç ve kepekli ekmek gibi rafine olmayan karbonhidratlar), % 25’inin proteinden (yağsız etler, balık ve yumurta) ve % 25’inin de doymamış yağlardan (kabuklu yemişler, çekirdek ve yağlı balık) oluşmalıdır.

Hemen küçük değişiklikler yapın. Her şey işe yarar, bu yüzden kestiğiniz her şey de sayılacaktır. Bir tane daha az çikolata, bir bardak daha az alkol, çikolata yerine meyve vb. Latte değil sütlü kahveyi tercih edin, bu günde 150, haftada 1050 daha az kalori alacağınız anlamına gelir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın