Kontrol Kaybı Yaşayanlara Biber Hapı

Kontrol kaybı yaşayanlara biber hapıİlk değerlendirmeye geldiğinde biber hapı kullanıcısı katı bir yeme paterni geliştirmişti. Kahvaltıda bir kek, biraz peynir ve kahve; hiç öğlen yemeği yok; ve akşam yemeğinde biraz et ve sebze. Nişastalardan kaçınmaya çalışıyordu. Fakat bu şekilde beslenmek biber hapı diyetinizi olumsuz etkiler. Ayrıca kilo vermede etkili biber hapı kullanımı sırasında kendinizi kısıtlamaya gerek yok.

Kendine çok ender olarak ara öğün veya tatlı izni veriyordu ve o da sadece eşi veya bir başkası yanında olduğunda. Objektif tıkınma epizotu hiç yoktu. Fakat, eğer payına düşenden biraz fazlasını yerse kontrol kaybı hissediyordu. Gece iki kurabiye yoğun kaygıları ve aynada sonsuza dek kendini incelemeyi tetikleyebiliyordu.

Diüretik ve diyet hapı kötüye kullanımına ilişkin bir öyküsü yoktu. On dokuz yaşındayken akşam yemeklerinden sonra kendini kusturmaya başlamıştı ama bu davranış mevcut epizotta kendini tekrarlamamıştı. Fakat son sene boyunca, kalorilerin alımını engelleyecek olan ishali tetiklemek için (haftada iki kere, bir seferde altı adete kadar) ExLax kullanmıştı. Bu ilaçlarla zayıflamak yerine sağlıklı zayıflama hapı biber kullanmak daha uygun olacaktır.

Görüldüğünde Bayan L. R. kendini depresif hissetmiyordu. Kaygılıydı, kilosu hakkında ve ikinci gebeliği hakkında. Uykusu birkaç yıldır bozulmuştu ve bölük pörçük nitelikteydi; buna erken uyanma eşlik ediyordu. Konsantrasyonu ve ilgisi zarar görmemişti.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın