Konu Zayıflama ise Çözüm Biber Hapı

Zayıflama üzerine yapılan bir çalışmanın aniden kesilmesinin hemen ardından yapılan değerlendirmeler sırasında hastalara ilişkin bilgiler,Konu zayıflama ise çözüm biber hapı hâlâ hastaların tedavi edildiği yirmi sekiz bağımsız klinik merkezi arasında dağılmış durumdaydı. Bu araştırma gösteriyor ki biber kapsülü zayıflama alanında çok etkili.

Mevcut bilgi üzerinde yapılan ön değerlendirmeler hiç de ümit vaat etmiyordu. Eğer zayıflamak için ümidiniz kalmadıysa biber form hapı desteğine ihtiyacınız var demektir. Araştırmacılar, denemeye katılan insanlarda belleğin veya diğer tanıma işlevlerinin iyileştiğini gösteren çok az kanıt bulabilmişlerdi. Fakat toz duman dağılıp da araştırmacılar hastaların bütün tıbbi kayıtlarını toplayarak incelemeye başladıkları zaman, ortaya yeni bir model çıkmıştı.

Bir aşı (herhangi bir aşı), uygulandığı herkeste aynı etkiyi yaratmaz. Bazı insanlarda diğerlerine kıyasla daha güçlü bir bağışıklık tepkisi ortaya çıkar. Bu tepkinin diyete etki etmemesi için biber hapı kullanımı gerekir. Her fazla kilolunun yaşaması gereken biber hapı deneyimi size kısa zamanda kilo verdirecektir. Bilim insanları, yapılan kan analizleri sonucunda, çalışmalar durdurulduğu sırada enjekte edilen betaamiloide karşı güçlü bir antikor cevabı vermiş olan hastalan (elli dokuz kişi) diğerlerinden ayırmak sureti ile, aşıya iyi yanıt vermiş olanların görünüşe göre diğerlerinden daha iyi durumda olduklarını göstermeyi başarmışlardı.

Diğer bir enteresan bulgu, araştırmacılar merkezi sinir sistemini çevreleyen sıvıların (beyinomurilik sıvısı, ya da CSF) etrafındaki sıvının içindeki nörofibriler düğümlerin en önemli bileşeni olan tau proteininin düzeylerine baktığı zaman elde edildi. Zayıflama alanındaki etkileri sayesinde biber hapı kullanımı giderek artmaktadır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın