Kötü Diyet Alışkanlıklarınızı Bırakın

Sağlıklı şekilde kilo vermek için yapmanız gereken düzenli beslenmek ve biber hapı kullanmaktır biber hapları sayesinde kısa zaman içinde kilo vereceksiniz. Doğru beslenmenin biber hapları sayesinde gerçekleşeceğini belirtmek isteriz. Formunuza kavuşmanın ve sağlıklı olmanın en kolay yönü biber hapı kullanmaktır. Biber hapları sayesinde kısa sürede ideal kilonuza kavuşurken daha da dinamik olacaksınız. Journal of mcdkine dergisinin “d vitamini alımında yaygın artışın, ostcoporoz ve kemik kırılmaları üzerinde pek çok diğer müdahale şekillerine göre daha büyük bir etkisi olacaktır” şeklin deki vargısına kesinlikle katılıyorum. Çoğu kişi için bunu yapma nın en kolay yolu d vitamini içeren besin dcstelderi almaktır. Düzenli kilo verimi için en doğal zayıflama biber haplarıdır. Unutmayınız ki sağlıklı zayıflamak en önemlisidir.

Bu konu üzerinde 10. Bölüm’de daha çok durulacaktır. K vitamini yakın zamana kadar k vitamininin en çok kan pıh tılaşmasını düzenleyen proteinlerin yapımı için gerekli olduğu düşünülüyordur. Ancak yağda çözülen bu vitaminin kalsiyu mun idaresinde, kemiklerin yapımında ve korunmasında bir ya da daha çok role sahip olduğu anlaşıldı. Bu nedenle yetersiz k vitamini osteoporoz için zemin hazırlayabilir.

Hemşire sağlığı araştırmasında günde 109 meg k vitamini alan kadınlarda kal ça kemiği kırılma olasılığı bunun altındaki miktarlarda alan ka dınlara göre yüzde 30 daha düşüktü. K vitamini için günlük tavsiye edilen miktar kadınlar için 90 meg, erkekler için ise 120 mcg. K vitamini daha çok koyu yeşil yapraklı marul, brokoli, ıspanak ve brüksel lahanası gibi yeşil sebzelerde bulunur.

Bu sebzelerden günde bir porsiyon ya da daha fazla tüketmek si ze yeterli k vitaminini sağlayacaktır. Eğer kan pıhtılaşmasını önlemek için varfarin (coumadin) ya da başka bir ilaç kullanı yorsanız, günlük k vitamini alımınızı artırmak konusunda doktorunuzla konuşun. Diş çürüklerini önlemek için içme suyuna ve ciiş ma cunlarına eklenen bu madde osteoporozla da savaşabilir. Florid tedavisi pek çok ülkede kullanılmakta ve gıda ve ilaç ida resi de abd’de kullanımı konusunu değerlendirmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın