Meksika Biber Hapı ile Doğal Zayıflama

Biber hapı diyeti şimdi de beyne bakalım. Uykuda ya da uyanık, bu sinirlerden meydana gelen karmaşık doku organizmanın faaliyetlerini yönetir ve kontrol eder. Beyin asla uyumaz. Beden uyku sırasında rahatlarken bile beynin kontrolündedir. Biten günün aşırı duyusal birikiminin, gerçekleşmemiş arzularının, rüyalar yoluyla boşaltılmasını sağlar.

Uyku, masaj ve egzersiz, bedeni rahatlatıp canlandırarak, tekrar doğru işleyebilir duruma getirir. Peki kalp ve beyin için ne yapılabilir? Bu iki organ, organizmayı yaşadığı sürece korurlar. Bunlardan birisi zarar görürse yaşam sona erer.

Kırmızı biber kapsülü kalp ve beyin birlikte uyum içinde çalışarak, insanın sistemini koruyan güce şekil verirler. Ama bu koruyucuların da uygun zamanlarda dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaçları vardır. Ancak bu yapılırsa bütün hücreler yaşam yenileyici enerjilerle doldurulabilir.

Enerjinin yoğunlaştırılıp, kalp ve beyin faaliyetlerinin yavaşlatılması, ancak kişinin bütünüyle içe döndüğü ve enerjisini tam olarak bir noktaya yoğunlaştırdığı anlarda mümkün olur. Bütün gerginliklerin ve savunmaların ortadan kalktığı böyle anlarda, serbest kalan enerji kalbe ve beyne gider. Nefeslerle birlikte kalbin atış ritmi de yavaşlar. Beynin algılaması tek bir noktada merkezleşir, diğer unsurların hiçbir önemi kalmaz. Beyin dalgaları yavaşlar ve birbiriyle uyumlu hale gelir, tüm uyumsuzluklar ortadan kalkar.

Acı biber hapı bu anlarda tek bir şey algılanır: konsantre olunan nesne. Bunun dışında, ikinci bir düşünceye yer yoktur, bedenden rahatsız edici hiçbir sinyal alınmaz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın