Meksika Biber Hapı ile Kilo Kontrolü

meksika biber hapı ile kilo kontrolüBiber kapsüllerini kullanarak fazlalıklarınızdan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Kilo vermek kadar kilo kontrollerini sağlamak ta önemlidir. İstediğiniz fiziğe kısa süre içerisinde gelebilmek için biber kapsüllerini kullanmalısınız. Meksika biber hapı sayesinde fit bir vücuda gelebilirsiniz. Bu kapsül bağırsaklarınıza da çok iyi gelecektir. Kabızlık şikayetleri olanlara biber kapsülleri kullanmaları tavsiye edilir.

Eğer bir kadında, genç bir kadına kıyasla çok az da olsa kemik kaybı varsa, bu bir “ön osteoporoz” ya da osteopeni vakası olarak kabul edildi. Kemik kavbı daha fazla ise o kadına osteoporoz denilen “hastalığın” teşhisi konuldu.

Şu anda bu tanım tıp dünyasında yaygın kabul görse de, kanada’ da british columbia üniversitesi’nden bir grup bağımsız araştırmacı gibi insanların ağır eleştirisine maruz kaldı. Kolay ve en güzel diyet biber hapı diyeti olduğunu belirtelim. Kolay ve hızlı kilo vermek isteyenler biber hapı kullanabilir.

Bu araştırmacılar tanımı sıradan bir yaşamı tıbbi bir vakaya dönüştürmenin örneği olarak görmektedirler. Başka iki ilaç şirketinin Dünya Sağlık Örgütü çalışma gruplarının müzakerelerini finanse etmeleri ve bu tanıma son şeklinin verildiği toplantılara sponsor olmaları bu eleştirileri ateşlendirdi.

Dünya sağlık örgütü‘ nün yayın izni vermesiyle alberta’ dan yeni güney galler’ e kadar tüm dünyada osteoporoz teşhis ve tedavisinin temel ölçütlerini değiştiren tanım, uluslararası bir referans noktası haline geldi.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın