Meksika Biber Hapı ile Kilolara Son!

Önce ‘bir-iki kilodan bahsetmiyoruz’ diye düşündüm. 27 kilo bu… Asıl anlayamadığım bu 27 kiloyu nasıl bu kadar ça­buk almış olmamdı. Sonra “Panik Yok” dedim. Meksika Biber hapı var. Alt tarafı ki­lo, eninde sonunda verilir, değil mi? Sakın, moralini bozma, pozitif enerjini hiç kaybetme, depresyona girme ve en önem­lisi kilo takıntılı olma, demiştim kendi kendime. Çok net hatır­lıyorum. Ve buyur Esra; vücudun, beynin, iraden, inancın sa­na bu kiloları vermek için tam bir yıl veriyor.

Peki, neden bir yıl. Çünkü çok iyi biliyordum ki, bu kadar kilo asla ve asla çok kısa sürede verilmeye gelmezdi. Kısa bir süre sonra fazlasıyla bana geri dönerdi.

Peki neden kilo takıntılı olmamam gerekiyordu? Çünkü maalesef birçok kadın, hatta neredeyse tümü, kilo takıntılıdır. Sürekli kilosunu düşünür, düşünür ve konuşur. Ama sadece düşünür, konuşur ve harekete geçmez. Kendine hayatı zehir eder böylece. Çünkü daha Acı Meksika Biber hapı ile tanışmamışlardır. Kendime bunu yapmaya hiç mi hiç niyetim yok­tu. Bunu yaparak kendimi depresyona sokmaya hiç gerek yoktu. Biber hapı meksika hapı ile termojenik zayıflık artık benimleydi. ‘Oldu bir kere’ deyip, çözüm yollarını aramaya başla­dım. Bu arada 42 beden olmuştum, neredeyse söylemeyi unutuyordum…

Etiketler: , ,

Yorum yapın