Meksika Biber Hapı ile Zayıflamanın Rahatlılığı

Meksika biber hapı kullananlar “Tüm hayatım bir diyetten ötekine geçti gitti” diye anlatıyorlar. “A’dan Z’ye tümünü denedim, fakat hiçbiri fayda sağlamadı. Bir yerlerde hep bir yanlışlık vardı. Ne zaman bir diyette kilo verecek olsam, ilk önce en memnun olduğu yerlerim olan yüz ve göğüslerimden zayıflıyordum. En çok kilo vermek istediğim yer olan belim ise hiçbir zaman etkilenmiyordu.” Kurtulamadığı bir diğer şey ise, devamlı açlık hissetmesiydi. “Öğle yemeğini bitiriyordum ve sabırsızlıkla bir sonraki öğünün gelmesini beklemeye başlıyordum.”

45 yaşındaki üç çocuk annesi bu bayan Meksika Biber hapı ile her şeyin mükemmel olduğunu söylüyor. Tüm gıdaları muhteşem buluyor, fakat işe koyulmak için zeytinyağı veya fındık gibi yiyecekler hakkındaki kafamıza kazınmış eski fikirlerden kurtulmamız gerektiğini belirtiyor. “Bunca enfes yiyeceğe rağmen kilo verebilmek müthiş bir şey. Çikolata barları ekstra birer mutluluk, ayrıca gözlemeler, fesleğenli soslar, pizzalar. Şüphesiz öbür diyetlerde sınırsız sebze hakkı vardı, fakat bir süre sonra yeşillik yemekten de bıkıyordum. Asla dürüm, avokado veya fesleğenli sos yiyemiyordunuz.”

Acı Biber Hapı (Pepper Time) ile yediğiniz yiyeceklerin ve bunların vücudunuz için ne kadar değerli olduklarının tamamen farkında olacağınızı söylüyor. “Daha önceleri bütün gün ne kadar gereksiz şeyler yediğimi ve ne kadar kalori aldığımı şimdi fark ediyorum. Artık bedenimin farkındayım, çünkü Meksika Biber hapı kullnıyorum, bu nedenle kendime daha çok dikkat edebiliyorum.”

Fakat henüz zirveye ulaşmadığını söylüyor. İlk dört günün (Biber hapı kullanımının) hiç de kolay olmadığını, fakat başlamak için en mükemmel yöntem olduğunu belirtiyor. “İlk dört günü atlatabileceğimi düşündüm. Şimdi de hafta sonu kaçamakları yaptığımda hemen Meksika biber hapını tekrarlıyorum.”

İlk dört haftada Ceylan 3 kilo verdi. “Sonuçlardan mutluydum, göğüslerim küçülmeden bacaklarım, kollarım ve karnımdaki fazlalıklardan kurtulmayı nihayet başardım.”

Etiketler: , , ,

Yorum yapın