Meksika Biber Hapı ve İncelme

meksika biber kapsülüKırmızı biber kapsülleri zayıflamak için en doğru tercihtir. Hiç bir yan etkisi bulunmayan zayıflama hapı biberleri düzenli olarak kullandığınız da inanılmaz değişimlere uğrayabilirsiniz. Kısa sürede forma girmeye yardımcı olan biber haplarını mutlaka kullanmalısınız.

Bunları ikiye ayırabiliriz: Sindirilcbilenlcr (örneğin, nişasta) ve sindirilcmeyenlcr. Bu sindirilcmeyen karbonhidratlara «lif» diyoruz. Lifin birçok çeşitleri varsa da tümü bitkilerin hücre çeperlerinden türer ve bileşimlerinde selüloz, hemiselüloz, pektin, musilaj ve lignin gibi maddeler bulunur. Bunlar mide bağırsak yolunda sindirilmemclcrine karşın, hareketsiz değillerdir.

Biber hapları ile artık zayıflamak çok kolay ve hızlı sağlanacaktır. Düzenli olarak biber kapsüllerini kullandığınızda inanılmaz değişimlere uğrayabilirsiniz. Veremediğiniz kilolarınızı kısa sürede meksika biber hapları ile vereceksinz.

Batılı tarzı beslenmede lifli besinlere az yer vardır. Birçok doktor, modern hastalıkların bu denli çoğalmasını buna bağlıyor (bkz. sayfa 115). Kimi vakit sindirilcmeyen karbonhidratların kötü etkileri de olur. Örneğin, bazıları kalsiyum ve çinko gibi önemli mineralleri tutarak, bedende emilmelerine engel olabilirler.

Mayasız ekmekte bulunan fitik asit böyle bir bileşiktir. Şeker bildiğimiz şeker sakarozdur. Arıtılmış bir karbonhidrattır ve iki basit şekerden  glikoz ve früktozdan  oluşmuştur. Şckerkamışında, şekerpancarında, hurmada, incirde bol sakaroz vardır.

Batı’da şekerin çoğu şekerkamışından sağlanır. Sakaroz tüketimi on dokuzuncu yüzyılın ortalarına kadar pek azdı. Çünkü o zamana kadar şekere oldukça yüksek bir vergi bindirilmişti, üstelik üretilmesi de hayli pahalıya mal oluyordu.

Etiketler: , ,

Yorum yapın