Meksika Biber Hapı ve Zayıflama Hareketleri

İnsanlar konusunda büyük, uzun vadeli ve çok iyi kontrol edilen zayıflama çalışmaları yapılması gerekmektedir… Şu ana kadar güvenli gibi görünse de, fazla dozlardaki besin desteğinin uzun vadedeki etkileri bilinmemektedir. Yine de daha fazla araştırma yapılana kadar beklenmesini öneriyoruz.

Fiziksel aktivite uzun vadeli sağlıklı zayıflama ve sağlıklı yaşlanma için yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan biridir. Aktivite ile birlikte Biber Hapı kullanarak metabolizmanız hızlanacaktır. Önceliği olmalıdır. Harcamanız gereken zaman o kadar da çok değildir: Çoğu gün, günde otuz ila kırkbeş dakikalık aerobik aktivite, haftada iki ya da üç kez otuz dakikalık güçlenme çalışması ve belki aynı süre için esneklik ve denge eğitimi.  Bunların bazılarını ev ya da bahçe işi, işe ya da alışverişe yürüyerek gitme gibi sıradan aktivitelerle birleştirirseniz, o zaman gereken zaman çok daha yönetilebilir olacaktır. Bu alışkanlıkları edinip, Düzenli Acı Biber Hapı kullanırsanız ve sonuçlarını görürseniz, onları iple çeker keyfini çıkarmaya başlarsınız.

Artık benden geçti ve zayıflayamam gibi düşünceleri bir kenara bırakmalı ve diyete başlayarak Meksika Biber Hapı kullanmalısınız.  Hangi yaşta düzenli fiziksel aktiviteye başlarsanız başlayın, zayıflama hareketleri faydalı olacaktır. Hiçbir zaman başlamak için geç değildir.Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Kitap okuyun, video seyredin, eğitmenlerle çalışın, ders alın. Nasıl yürüneceğini ve gerinileceğim zaten biliyorsunuz. Yukarıda sözü edilen aktivitelerin hepsini öğrenmek kolaydır.Hiç hoşlanmıyorum. Egzersiz alışkanlığı olmayan çoğu insan başlangıç isteksizliği ile mücadele etmek zorundadır. Hareketsiz vücut tembel ve uyuşuk olabilir. Fiziksel aktivite alışkanlığı edinen çoğu kişi kısa süre içinde karşılığını alır.

Endorfin açığa çıkması ve metabolizmadaki değişiklikler nedeniyle kendinizi bedensel ve duygusal olarak daha iyi hissetmenizi sağlarlar. Bana öyle oldu. Yirmili yaşlarımın sonlarına kadar düzenli fiziksel aktivite yapmadım, sonra yoga, yürüyüş, bisiklete binme ve yüzme alıştırmalarına başladım. Şimdi bir günlüğüne bile şartlar çalışmalarımı yapmamı engellerse, kendimi iyi hissetmiyorum; gün tamamlanmamış gibi geliyor. Aerobik egzersizlerine başladığımda tembellik hissetsem de, çabucak zevkli hale geliyor. Bir başlasanız, size de aynı şeyi deneyimleyeceksiniz.

 

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın