Meksika Biberi Etkisi ve Hızlı Zayıflama

Kirmizi biber kapsülü bu konsepti test etmek için, 124 öğrenciye içinde 200 adet M&M’s bulunan, ağzı fermuarlı büyük boy poşetler veya içinde her birinde 20 adet M&M’s bulunan 10 küçük boy poşet olan aynı boyutta poşetler verdik. Açılacak sadece bir tane poşet olduğunda, insanlar bir saat içinde ortalama 73 M&M’s yediler. Daha küçük paketlerde yiyenler ise genelde 10’un katları kadar yediler. Bir saat sonunda, her biri ortalama 42 tane M&M’s yemişlerdi. Büyük bir fark değil mi? Bu, 112 kalori daha az demektir yani bilinçsizlik sınırı.

Biber hapı zayıflama tarifi Değiştirin, Fakat Lezzetini Koruyun. McDonald’s’ın McLean ürününün 1996 yılında sancılı bir şekilde üretimden kaldırılmasından beri, Birleşik Devletler ve diğer ülkelerdeki gıda üreticileri, McLean başarısızlığından yanlış dersler çıkarıyorlar. Bu başarısızlığın sebebi, sağlıklı gıda pazarının olmaması veya şirketlerin düşük yağlı gıdaları yeterince iyi yapamaması değildi. Şunun anlaşılması gerekiyor ki, bu tip ürünler, yeni lezzetlere sahip yeni yiyeceklerdi, yeni olarak lanse ediliyorlardı ve lezzeti sağlığa feda etmeleri bekleniyordu (bizler tarafından). Söz konusu “Şuna bakın!” yaklaşımının aksine, şirketler mevcut ürünleri kalori yoğunluğunu düşürebilecek mütevazı yöntemler kullanarak sessiz sedasız değiştirebilirlerdi. Bu, olumsuz beklentileri bertaraf edebilir ve sağlıklı ürünlere adil bir şans verebilirdi.

Biber kapsülü bu sessiz sedasız, sağlıklı değişimlere laboratuarımda “gizli sağlık” adı veriliyor. Tıpkı, Life mısır gevreği reklamlarındaki Mikey’nin sağlıklı hiçbir şey yemek istememesi gibi, bizim de sağlıklı olduğu iddia edilen herhangi bir yiyeceğe karşı şüphelerimiz vardır. Gizli sağlık yöntemi sayesinde, küçük çaptaki formül değişiklikleri, kimse farkına varmadan yavaş yavaş kalorileri alıp götürebilir. Bizler çoğunlukla ne tatmayı bekliyorsak o tadı alırız bildiğimiz eski, lezzetli gofret veya dondurulmuş yemek.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın