Meksika Biberi Hapı ile Zayıflıkla Tanışmak

Meksika Biberi zayıflama hapı ile tanışmam bir yakınımın tavsiyesi üzerine gerçekleşti. Yakınım aldığı hizmetten çok memnun kalmıştı ve ben de ona kulak ve­rerek kendisinden randevu aldım. Aslında görüşmeye giderken ken­dimle mücadele içindeydim. Onu ilk gördüğümde kilo problemimi ko­layca çözebileceğini hissettim.

Çağatay Bey’le yürüttüğüm diyet -programında sağlıklı beslenmeden ne kadar uzak olduğumu gördüm. Gün içerisinde ne kadar da sağlık­sız ve fazla miktarda yiyecek tüketiyormuşuz. Bunun yanında bilinç­sizce yapılan diyetlerin de sağlıklı beslenmeden ne kadar uzak olduğu da cabası…

Bu zamana kadar çaba göstersem de belli bir süre sonra bedenime hükmedemez hissettim kendimi, sürekli kilo alıyordum ve bu halimden do­layı kendimi kötü hissediyordum. Ama şimdi hiç karamsar değilim çünkü sevgili Acı Biber hapı ile çok iyi bir motivasyon sağladım ve şu an ken­dimi daha mutlu hissediyorum.

Sağlık problemleri yaşamadan, tansi­yonum düşmeden tam 16 kg. verdim. Daha önce hiç böyle huzurlu ve mutlu kilo vermemiştim, diyetim hep yarım kalırdı. Sağlıklı ve düzgün bir grafikle zayıflamanın mümkün olduğunu gördüm. Meksika Biberi hapı sa­yesinde rahatça kilo verdim. İlgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki karşılaşmışız si­zinle! Artık kendimle barışık ve mutluyum.

Etiketler: , ,

Yorum yapın