Meksika Biberi Kitap Açıklaması

Egzersiz tek başına ya da grup olarak yapılabilecek bir faaliyettir ama bir kitap ortaya koymak her zaman takım çalışması gerektirir. Bu kitapta yardımı olan pek çok kişiye minnettarını. Minnettarlığımı hakkeden bazı kişileri yanlışlıkla unutma riskini alarak teşekkürlerimi aşağıda adı geçen kişilere sunmak isterim.

Aileme, sevgileri, cesaret ve destek verdikleri için ki bunlar her şeyde bana destek olup güç vermiştir.

Kathleen Sweeney Laing’e, Biber kapsülü diğer kitap ve makalelerime gösterdiği sabır ve beceriyle baskıya hazırladığı için.

Matt Holt, Barb Cousins, Scotl lighton ve Harriet Green İİeUVe, çizimleriyle kelimelerime can verdikleri için.

Müşteri sağlığına iş mantığıyla bakmayıp tutkuyla eğilen Harvard Sağlık Yayınlarındaki meslektaşlarıma. Özellikle Dr. Anthony KomarofFun Yorulmadan Egzersiz konseptine inancı bu kitabın yazılmasını mümkün kılmıştır. Ayrıca Nancy Ferrari ve Raquel Schott’un sürekli etkisi ve yoğun çalışmaları bu kitabın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Raquel pek çok katkısının yanı sıra Yorulmadan Egzersiz Piramitlerinin krokilerini de tasarlamıştır.

Editörüm Judith McCarthy ve McGrawHilPdeki meslektaşlarıma. Judith, Yorulmadan Acı biber hapı zayıflama Planında odaklanmama ve bunu bir maratona çevirmemi önlemede bana yardımcı olduğu için özel teşekkürlerime layıktır.

Bize egzersiz ve sağlık konusunda pek çok şey öğreten Harvard’taki ve tüm dünyadaki bilimcilere.

Her şeyden Öte Harvard Kardiyovaskiiler Sağlık Merkezi ve Massachusetts General Hospitaldaki hastalarıma minnettarım. Bu kadın ve erkekler yıllarca benimle çalışarak Biber kapsülü bilimini gerçek insanlar için uygulanabilir bir programa çevirmeme yardım ettiler.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın