Meksika Biberleriyle Zayıflayacaksınız

Meksika biberi zayıflamaKilo vermeyi meksika biber kapsülleri ile deneyebilirsiniz. Mesela 2051 yılında, biyolojik olarak yine altmış, fakat kronolojik olarak seksen yaşında geri geldiklerinde, tıpkı 2018 yılındaki fareler gibi, daha iyi tedavilere ihtiyaçları olacaktır. Fakat, o kadar şanslılar ki, tedavileri geliştirmek için iki değil, yirmi yıl zaman kazanmış olacağız.

Kilo vermek için öncelikle beslenme şeklinize özen gösterin. Daha sonra biber kapsüllerini kullanmaya başlayın. Forma girmek için mutlaka meksika biberlerini denemelisiniz.

Ve yirmi yıl, teknoloji için çok saygıdeğer bir süredir aslma bakarsanız, çok yüksek bir olasılıkla 2031 tedavilerini öylesine geliştirmiş olacağımız ki, o seksen yaşındakileri onarılması daha zor olan hasar türünün oranında 2031’e kıyasla) artış olmasma karşın biyolojik altmış yaşından biyolojik kırk, hatta biraz daha küçük yaşlara geri döndürebileceğiz.

Yani, farelerin aksine, bu insanlar ikinci tedaviden önce sahip oldukları yılların aynısına (yirmi veya daha fazla), üçüncü nesil tedaviye gerek duymadan önce de sahip olacaklardır. Sağlıksız aynı zamanda kötü diyet alışkanlıklarınızı bırakın ve biber hapı kullanmaya başlayın.

Yukarıda ortaya koyduğum mantığın en önemli sonucu, biyotıpta sağlanan ilerlemelerin yaşlanmayı sonsuza kadar engellememize olanak sağlayacak bir eşik hızına sahip olduğu ve bu hızın fareler için olmasa da, insanlar için tamamen kabiyogerontoloji alanındaki meslektaşlarımı çeşitli sens bileşenlerinin uygulanabilirliği konusunda epeyce zor zamanlar geçirmiş olmakla birlikte, genellikle aynnblann üzerinden geçmem için yeterli süre tarandığı zaman, başarılı oldum.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın