Meksika Hapı ile Kilo Verme

meksika biber hapı ile kilo vermeMeksika biber kapsüllerinin desteğini alarak fazla kilolarınızdan kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Şişman yada obez olmak istemiyorsanız mutlaka biber kapsülleri tercih edilmelidir. Biber hapı sayesinde kilo verebilir düzgün bir fiziğe kavuşabilirsiniz. Kilo vermek için yapılan en verimli sonucu biber kapsülleri ile alabilirsiniz.

Kilo sorunu olan bir çok kişi kesinlikle biber haplarını denemelidir. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara en verimli sonucu biber kapsülleri ile alabilirsiniz. Kilo vermek ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atılmalıdır. Saçma sapan metabolizmayı bozan diyetler uygulanmamalıdır.

Tersi bir durumun da olabileceğini biliyordu. Her iki konum da, devamlı düşünce ve inceleme gerektiriyordu. Falchuk bana “resim uymuyordu” dediğinde, kelimeler benim için bir deyimden daha fazla anlam ifade etti. Toronto’ daki sunny brook ve kadınlar koleji sağlık merkezinde bir doktor olan donald redelmeier’ın, doktorların kavrama yeteneği ve bunun teşhise etkisi üzerine özel bir ilgisi vardır.

Reimer, “hastanın aktarımında belirgin olmayan ancak tutarsız birşey” belirlediği anı vurgulayan “göz yuvarlağı testi” olgusundan bahseder. Bu sezi, doğal olarak, yanlış olabilir, ancak gözardı edilmemelidir, zira doktorun, önüne serilen bilgilerin uygunsuz bir şekilde “çerçevelenmiş” olduğunun farkına varmasına neden olabilir.

Doktorlar genellikle, hastalarını çerçevelerler: “sana şekeri ve böbrek bozukluğu olan bir hasta gönderiyorum” veya “burada, acil serviste zatürreden dolayı öksürüğü olan bir uyuşturucu bağımlısı var.” Genellikle, doğal olarak, bir doktor doğru çerçeveyi seçer ve tüm klinik veriler bu çerçevenin içine güzelce oturur.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın