Metabolizma Yavaşlılığına Son!

metabolizma yavaşlılığına sonKilo almanın en büyük nedenlerinden biride metabolizma yavaşlılığıdır. Biber kapsüllerinin içerisinde bulunan karışımlar metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacaktır. Üstelik hiç zorluk çekmeden kilolarınızdan kurtulacaksınız. Mekiak biber hapları yaktığı yağları enerjiye dönüştürerek zayıflamanıza yardımcı olur.

Kuantum mekanik düzeyde zihin ve beden birleşmiştir; bu nedenle de işe karşı duyulan nefretle kanşık bir doyumsuzluğun kendini fizksel yönden bir kalp krizi ile ifade etmesi pek şaşarücı değildir.

Gerçekten de herhangi bir doyumsuzluğun kendini fiziksel olarak ifade etmesi gerekir, çünkü bütün düşüncelerimiz kimyasal maddelere dönüşür. Sağlıklı zayıflamanın temel kaynağı kesinlikle biber hapladır. Acı biber haplarının desteğini alarak mücizelikler yarayabilirsiniz.

Mutlu olduğunuz zaman, beyninizdeki kimyasal maddeler bütün bedeninizde dolaşır ve her hücreye mutluluğunuzu anlatır. Bu mesajı alınca hücreler de “mutlu olur”; yani kendi kimyasal süreçlerini değiştirerek daha etkili işlev görürler. Halbuki canınız sıkkınsa bunun tam tersi olur.

Üzüntünüz her hücreye yayılır ve mesela kalp hücrelerinizin ağnmasına ve bağışıklık sisteminizin zayıflamasına neden olur. Düşündüğümüz ve yapüğımız ne varsa kuanüm mekanik bedenden başlar ve yaşam yüzeyine doğru kabarcıklan halinde ilerler. Hipnotize edilmiş deneklerin, telkin gücüyle ellerini daha sıcak yapbklan, derilerinde kızankhklar oluşturduklan, hatta yaralar ortaya çıkardıklan bazı deneylerden herhalde haberiniz vardır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın