Meyve ve Sebze Tüketimini Artırın

meyve ve sebze tüketimini artırınMeyve ve sebze sulan bir çocuk veya gencin yemek düzeninde çok iyi destekleyicidirler. Şeker hastalan bir meyve suyu orucuna başlamadan önce doktor onayı almalıdır. Hipoglisemik olanlar oruç esnasında bir protein desteğinden fayda görebilirler. Kilo vermek için mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka biber kapsülleri tercih edilmelidir.

Hasta olduğunuzda vücudunuz size bol bol besin maddesi ile birlikte ağır işlerden ve sindirilmesi güç gıdalardan uzak kalarak dinlenmeye ihtiyacı olduğuna dair bir sinyal gönderir. Meyve sebze sulan bağışıklık sisteminizi destekleyen besin maddelerinden bol miktarda sunarlar ve meyve sebze suyu ile oruç tutmak güçlü bir iyileşme aracıdır.

Ama oruç tutmayı denemek için ağır hasta olana kadar beklemeyin! yılda birkaç kere meyve suyu ile oruç tutmanızı tavsiye ederiz. İstediğiniz zaman bir günden beş güne kadar oruç tutabilirsiniz. Bazı insanlar her ay iki veya üç günlük bir arınma yaparlar. Sağlıklı ve daha biçimli vücut için biber hapıkullanılmalıdır.

Aşağıda meyve suyu orucu ile ilgili bazı uyarılar bulunmaktadır. On yedi yaşından küçük çocuklar sıkı bir meyve suyu orucuna girmemelidir. Beş günden daha uzun süre oruç tutmayı planlıyorsanız yetkili birisine danışmanızı tavsiye ederiz.

Bilhassa temizleyici özellikleri olan sular pancar (ilk gün 90 gr.dan fazla tüketilmemelidir ama bu miktar yavaş yavaş 180 gr. a kadar çıkartılabilir), lahana, buğday çimi, brüksel lahanası, limon, havuç, kereviz ve elma sularıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın