Mineraller ve Biber Hapı

mineraller ve biber hapıMeksika biber haplarını kullanarak düzgün fiziğe ulaşmak mümkündür. İstediğiniz kiloya gelebilmek ve biber kapsülleri ile zayıflamak istiyorsanız mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. İdeal kiloya kısa süre içerisinde ulaşmak için mutlaka meksika biber kapsülleri kullanılmalıdır.

Kilolarınızdan kurtulmak için yapmanız gereken en uygun zayıflama biçimi biber kapsülleri kullanmalıdır. Acı biber kapsüllerinin desteği ile kilolara veda edebilirsiniz. Kilo sorununa en etkili yöntem meksika biber kapsülleridir. Sağlıklı ve doğal kilo verme yöntemleri ile kısa zamanda zayıflayabilirsiniz.

Ancak omega 3 kullanımı herkes için zaruridir. Beslenmeyle yeterince omega 3 almak olası değildir. Çünkü omega 6 kullanımımız yüksektir. Bu miktarın yansı kadar omega 3′ ü beslenmeyle almak mümkün olmaz. Aynca pek çok hazır yiyeceğin içerisi, iyi yağ olduğu gerekçesiyle, omega 6′ larla doludur.

Omega 3′ lerin (omega 6′ ları hizada tutmak dışındaki) asıl marifetlerine bakalım. Burada marifet, doymamış yerleri ile asitleri tamponlayabilmeleridir. Hücre zarlanmızın yapısı da omega 3 benzeri doymamış yağlardan oluşur. Tüm doymamış yağlar gibi hücre zarının da elektronları çoktur.

Protonları alabilirler. Hücre içinde enerji üretimisonucu oluşan serbest radikaller, milisaniyeler içinde kendilerine elektron arayan proton yüklü parçacıklardır. Reaktif saldırgan maddelerdir.

Bu serbest radikaller hücre içi antioksidan sistemlerle temizlenir. (Glutatyon bunlann en önemlisidir) Temizlik için yapılacak şey çok basittir: Serbest radikale istediği elektronu vermek… Protonu fazla serbest radikal, derhal elektron bulmak ister.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın