Mutluluk Dolu Beslenme

mutluluk dolu beslenmeMutluluk yaşamın temeli ise, bedende bir fiziksel karşılığı olması gerekir ve bu gerçekten de vardır. Mahariski ayurveda’ ya göre, bedende saf sevincin karşılığı, ojas denilen ince bir maddedir. Bu madde tamamen sindirilmiş olan besinden elde edilir. Doşalar gjbi ojas da fiziksel olmanın tam sınınndadır.

Buna, hem zihinde hem de bedende ifade bulan ince bir madde diyebiliriz. Görüldüğü gjbi bunlardan bazılan agniyi uyarmada kullanılanlardır. Bu baharatların yemeklerde düzenli fakat ölçülü olarak kullanılması, ama nın oluşmasını önleyecektir.

Yemekten sonra rezene çiğnemek ve bitki çayınızı balla tatlandırmak da agniyi dengelemek için yararlıdır. Mutluluk dolu beslenmek için biber hapını kullanmalısınız.

Unutmayınız ki konu zayıflama ise çözüm biber hapı kullanmaktır. Biber hapları sayesinde hızlı ve kolay kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. mutlaka kullanmalısınız. İstediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Kilolara veda edeceksiniz. Hem diyet yapıpta hemde mutlu olmanız imkansızdır. Açken kimse mutlu olamaz.

Ancak biber haplarının desteği ile zayıflamak hem çok kolay hemde çok hızlıdır. Üstelik herhangi bir diyet uygulamadan sağlıklı bir biçimde kilolarınızdan kurtulacaksınız. Kilo vermek ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. İyi beslenmenin en değerli sonucu ise yediğimiz yiyeceklerden bu maddeyi son damlasına kadar çıkarabilmektir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın