Nasıl Yağ Yakılır

Yağ yakmaÖncelikle biber kapsüllerini kullanarak yağ yakmaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı biber kapsüllerini deneyebilirsiniz. Son zamanlarda hızla yayılan kilo problemlerine artık biber hapı derman olacaktırç.

İlaç kullanımı ve bireysel terapi, bilişseldavranışçı müdahaleler ve grup modaliteleri gibi diğer yöntemler başarısızlıkla sonuçlanınca, erin ve ebeveynleri başka yöntemlere yönelmişti. Onun kendine zarar veren kalıbını kırmanın bir yolunu bulmak gerektiğini hissederek, akupunktur ve diğer geleneksel olmayan tedavi yöntemlerini tartışmışlardı.

Hızlı şekilde kilo almamıza neden olan alışkanlıklar‘ dan mümkün olduğu kadar uzak durulmalıdır. Düzenli şekilde meksika biberleri ile zayıflamak mümkündür.

Erin’in ebeveynleri, bana kızlarıyla ilgili olarak sabırlarının son noktasına geldiklerini üzülerek anlattılar. Boşa ümit vermeden, dengeli ve gerçekçi olmak niyetiyle, Erin’ın hayatını tekrar yoluna koymak için her birinin çektikleri göz önüne alındığındandır.

Tüm aile üyelerinin hissettiği cesaret kaybının anlaşılır olduğunu söyledim. Ayrıca erin’ın yaşamının örneğin fakülte gibi bazı alanlarında çok iyi olabildiğini, ama ısrarcı yeme bozukluğu nedeniyle hayallerinin bozulduğunu görmenin oldukça kafa karıştırıcı olabileceğini ifade ettim.

Hastaya ve ebeveynlerine, bir tarafının iyileşmek istediğini, aksi takdirde benim ofisimde oturuyor olmayacağını söyledim; onun “gerçek benliğinin” iyileşmek istemeyen yanlarını yakından dinlerken bile, bu tarafına dikkatimizi vermemiz gerekiyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın