Obez Olmamak için..

Günümzün en yaygın hatalığı bugünlerde obezitedir. Nesl artık git gide şişmanlıyor. Fazla kilolar dolup taşıyor. Diyet yapılamıyor, yada spor yapmaya zaman bulunamıyor. Ama artık obezite riskinden biber hapı ile kurtulacaksınız. İlerde obezite rahatsızlıklarına yakalanmamak için en verimli sonuçları biber hapı ile alacaksınız.

Sağlıklı bir şekilde acı biber ile vücudunuzu dengeleyin ve kısa sürede forma girin. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için öncelikle beslenmenize özen göstermelisiniz.

Besinle uğraşan herkesin, bireysel temizlik kurallarına uyması zorunludur. Bu kurallar, besin ve içeceklere zararlı Öğeleri bulaştırmamayı amaçlar. Bu amaca ulaşmak içindir. Dışarda giyinilen giysilerin ve saçların besinle temasını önlemek gerekir. Bu,yemek hazırlarken temiz önlük kullanmakla sağlanır.

Bir öksürme anında kullanılmak üzere önlükte daima temiz mendil bulundurulur, b. Saçlar daima toplu tutulur ve file veya bone takılır, c. Uzun tırnak mikrop deposu ve kir saklayıcıdır. Dengeli şekilde beslenmek ve düzenli bir yaşam sürmek için kesinlikle biber hapı kullnmalısınız.

Bu nedenle, tırnaklar kesilmiş ve cilâsız bulundurulur, d. İşe başlamadan önce, eller yıkanır, gerekirse (özellikle toplu beslenme yapılan yerlerde) mikrop öldürücü klorlu sıvıya batırılır. Evlerde kendine özgü havlu kullanılır, e. Yemek tadına, yemek karıştırılan kaşıkla değil, ayrı kaşıkla bakılır.

 

 

Etiketler: , , ,

Yorum yapın