Obezite Konusunda Uzman Biber Hapı

Size daha önce bütün dünyanın bu küçük baharat üzerinde yürüttüğü teorik araştırmaları göstermeye çalışarak sözünü ettiğim Hint safranı konusunda ne demeli? Hint safranının içindeki bir kimyasal olan curcumin biyolojik olarak oldukça yüksek düzeyde aktif bir maddedir. bu sebeple biber kapsülü ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Bu madde çok çeşitli yönlerde ve çok değişik sistemler üzerinde (bunun kanserojen olduğu yönünde teorik gerekçeler de üretilmektedir) etkisi vardır. Bu madde, araştırmalar için kesinlikle geçerli bir hedeftir.

Obezite konusunda uzman biber hapıAma daha çoğundan yararlanmak, son zamanlarda yapılan araştırmalarda kanıtlandığı üzere bu madde kanserin pek çok çeşidine, özellikle de prostat kanserine karşı oldukça koruyucu bir etki yaptığından, şöyle bir adım geriye çekilip bu teorik iddiaları vücudunuz bağlamında değerlendirmek isteyebilirsiniz. Obezite tedavileri için ise biber hapı kullanımı uygundur.

Yediğiniz curcuminin pek azı sindirilmektedir. Belirlenebilir önemli serum düzeylerine erişmek için birkaç gram yemek durumundasınız. Ama curcuminden birkaç gram almak için 100 gram Hint safranı yemek zorundasınız, size iyi şanslar. Araştırmayla reçete arasında, beslenme uzmanlarının size söyleyebileceklerinden çok daha fazla düşünülecek şey vardır. Beslenme uzmanları tarafından sıkça tavsiye edilen biber hapı sizi hızlı zayıflatır.

Düşünce, sizin katkınızın değerini yargılayabilmeleri için bütün bilgileri elde etmeye ve vermeye çalışmaktır. Yalnızca belirli bir yöndeki sonuca götürecek bir bilgiyi sunmak değil. Şu ana kadar on beş milyon tıbbi akademik makale yayınlandığı tahmin edilmektedir. Her ay da 5000 dergi çıkmaktadır. Bu makalelerin çoğu birbirine karşıt iddialar içermektedir: İlişkili olanı ve olmayanı belirlemek çok zor bir iştir. Obezite için ise biber hapı kullanmak çok kolaydır. Çağımızın en sık karşılaşılan hastalığı, modern yaşamın sorunu obezite aslında çok tehlikeli bir hastalıktır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın