Obezite Riskini Artırıcı Beslenme Şekli

obezite riskini artırıcı beslenme şekliBiber zayıflama kapsüllerinin desteği ile kısa sürede kilo verirken bazı rahatsızlıklarınızdan da kurtulacaksınız. Öncelikli olarak mümkün olduğunuz kadar sağlıklı tercihler yapmalısınız. Biber kapsülleri sizler için etkili bir yöntem olabilir. Mümkün olduğunuz kadar biber kapsüllerini kullamaya özen gösterin.

Kısa zamanda zayıflamayı hedefleyenlere biber hapı kullanmalarını önermekteyiz. Plastik kaplar besinin üretim aşamasında kullanılmalı, içindeki besin boşaltıldıktan sonra aynı besin ya da diğer besinlerin saklanmasında kullanılmamalıdır.

En önemli nokta da budur. Bazıları bu kapları atmak yerine tekrar tekrar kullanma yoluna gitmektedirler. Hatalı olan da bu uygulamadır. Bu güne kadar uygulanan en güzel diyet biber hapı diyeti olduğunu söylemek isteriz. Hem kolay hemde hızlı sonuç vermektedir.

Plastik kaplar tekrar tekrar kullanıldığında esas yapıyı oluşturan polimelerde çözünme olur. Diğer yardımcı öğeler de serbestleşirler. Oluşan monomerler ve serbestleşen yardımcı organik ve inorganik öğeler, sağlığı olumsuz etkileyebilir. Vinilklorür gibi monomerler kurşun gibi ağır metaller, boyalar kanser riskini artırıcı ve allerjik etki gösterebilmektedirler.

Besin ve içeceklerde kullanılan başlıca plastikler ve kullanım alanları şöyledir: Polivinil klorid (PVC) besinin toplu paketlenmesi, büyük kova ve bidonların yapımında kullanılır. Polistiren et, tavuk, balık, yoğurt, peynir gibi ürünlerin konduğu kaplar, bardak, tabak, çatal, bıçak, kaşık ve tepsi yapımı için kullanılır. Polietilen su ve içecekler için şişe yapımında kullanılır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın